Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


matrix90: ” Strawinsky: ” Atlanska plovidba na all-time-high = 2.610 kn ” Biti će još toga kolega, bez brige. ” Istina, najniža ponuda na kupnju je na 2.622 kn što je novi (implicitni) all-time-high… [smiley2]

[smiley2] Naravno i to nije sve…

[smiley2] Naravno i to nije sve…


Ne?…a što je još novoga?…[smiley2]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!

Ako se ovak nastavi do thta……biće to koma……..
Ustvari kad malo bolje razmislim koma je već tamo negdje od kraja 5. mjeseca….

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

Ide crobex polako ali sigurno u minus……..[smiley3]
16 mil. kuna prometa za sada na mostichu, koma………uspavanka

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

Promet ko na Hreljiću u sat vremena

Hell is Empty and all the Devils are Here

Sad se vidi po prometu koliko malo novaca je među nama. Pola Hrvatske čeka na jedan 20% dio Ht-a pa nam več ponestane love za kupovanje jeftinih dionica. Pa i za taj Ht pola ljudi traži neke kredite[smiley9][smiley9][smiley9], i onda se čudimo, kako nam ” stranci ” kupuju Firme.


Sad se vidi po prometu koliko malo novaca je među nama. Pola Hrvatske čeka na jedan 20% dio Ht-a pa nam več ponestane love za kupovanje jeftinih dionica. Pa i za taj Ht pola ljudi traži neke kredite[smiley9][smiley9][smiley9], i onda se čudimo, kako nam ” stranci ” kupuju Firme.

What’s the point of the post?

point…

… ako ništa drugo bar nas HDEL neke veseli…
opet neko pokupio 200 kom omjer k/p 3186/566
molim da se nervozni stave da se ima što za kupit prije blokade… [smiley1]

Ja sam upravo ponudio fer cijenu za TRFM.[smiley1]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Ja sam upravo ponudio fer cijenu za TRFM.[smiley1]

Kolega je li to ovaj nalog od 1000 komada po 100 kuna?

Moram reći da sam se prvo malo nasmijao, a onda nakon toga skužio da je to ustvari ful dobra ideja…

Neke će dionice vrijditi više od sadašnje cijene. Puno puno više. Donirajte humanitarnoj organizaciji po vašem izboru klikom na ovaj link http://www.thenonprofits.com

Crobex po svemu sudeći opet će završiti u minusu…….treba preživjeti sve ovo do 10. mjeseca !!!

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

New Report

Close