Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


38.000 kn je relativno lako skupiti, …. puno njih neće uzimati nepovlaštene …. i da uzmeš koji paketić i na članove obitelji,sa povoljnim kreditićem nema potrebe za rasprodajom portfelja…..

Ja sam sredstva osigurao jos krajem srpnja.

Neki uzimaju i po 10 paketa, neki bulazne o 20 paketa, a kad je bio IPO ine covjek se pojavio u banci sa skoro 200 punomoci (valjda je skupio cijeli staracki dom u 4 autobusa i odveo ih kod javnog biljeznika) tako da se bojim da cemo ipak jos jednom posteno zaroniti prije kraja korekcije…

"Wide diversification is only required when investors do not understand what they are doing." - Warren Buffet

tenkista:

Za mene je već sad potop pogotovo ovo na HPDG. Ne mogu vjerovati da netko zbog HT-a trži dionice u pola cijene. A još mu se nezna ni cijena. Treba napomenuti da je HPDG jedan od rijetkih hotela koji ne posluju s gubitkom a da ne pričamo o perspektivama i nekretninama.

pa vidiš koji je to promet !
zanemarivo, hpdg će rasti, samo treba malo čekati…
a u t-ht sa kreditićem….

Ja već davno imam spremljene novce za HT iako sam ih malo potrošio zbog jeftinih dionica. Još sam kupovao a ne prodavao. A poklopilo mi se s tim da se cijena ht-a neće znati pa ću uzeti napola manje od planiranog.[smiley2]

Ne prestaju sa obveznicama… 250 milja danas.

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

510,00 77 15:52:52
510,00 48 15:52:52
510,00 40 15:52:52
509,99 315 15:52:52
509,98 132 15:52:52
509,97 20 15:52:52
508,99 20 15:52:52

Dečki skužili JDPL

Hell is Empty and all the Devils are Here


Ne prestaju sa obveznicama… 250 milja danas.

Valjda moraju negdje potrpat prije kraja mjeseca.

No respect

I uspio Crobex ostat u plusu (0.12). A i 63 milijuna je pristojno.

No respect

Na PTKM isti scenario svaki dan: pred zatvaranje netko okine s 1-15 komada po bidu.

Stravično čišćenje na HDEL – u u zadnjh 5 minuta………

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

Nakon objave vijesti o T-HT dionice naglo počele rasti. Ne dajte se prevariti da kasnije ne bi bilo suza. Logika govori drugačije, a ona je da bi cijene trebale pasti ili stagnirati, barem dok IPO ne prođe. I baš u zadnjoj minuti se kupuju dionice, zamislite.

Što se HDEL-a tiče, ako je Luki kupio koliko je rekao, dovoljno je da njih par pred kraj radnog dana pokupe prodaju i na taj način umjetno stvore sliku o tobože potrebi kupovati dionice jednu minutu prije kraja trgovanja.

Ma vi ste tako smiješni!


Nakon objave vijesti o T-HT dionice naglo počele rasti. Ne dajte se prevariti da kasnije ne bi bilo suza. Logika govori drugačije, a ona je da bi cijene trebale pasti ili stagnirati, barem dok IPO ne prođe. I baš u zadnjoj minuti se kupuju dionice, zamislite. Što se HDEL-a tiče, ako je Luki kupio koliko je rekao, dovoljno je da njih par pred kraj radnog dana pokupe prodaju i na taj način umjetno stvore sliku o tobože potrebi kupovati dionice jednu minutu prije kraja trgovanja.

Što se HDEL-a tiče, ako je Luki kupio koliko je rekao, dovoljno je da njih par pred kraj radnog dana pokupe prodaju i na taj način umjetno stvore sliku o tobože potrebi kupovati dionice jednu minutu prije kraja trgovanja.

Ja mislim Tihomire da je što se tebe tiče vrag uzeo šalu, i da je krajnje vrijeme da posjetiš psihijatra….
Jučer je na HDEL – netko u jednoj transakciji počistio sve do 1 610 kn …...cca….4 milijuna kuna prometa u jednoj transakciji…..!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

Pardon…..2 mil. kuna u jednoj transakciji…….ispričavam se…….

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

New Report

Close