Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


A JDPL, e to je vec enka druga prica, samo za one sa velikim zivcima.

I potencijalno najvećom naknadom za živce ….

Moje je misljenje da bude jos jeftinog.
Svega.

Strpljen, spasen, milijunas.

Strpljen, spasen, milijunas. [quote=tenkista] 20. 11. 2008. Tko sada prodaje , taj mora da je za psihijatriju. [/quote]

Kad je Crobex u plusu i sve ide gore , Koncar se ni ne trguje…
Ali zato kad trziste ide dole tada se ekipa potrudi da ga srusi sto je moguce vise.

što se događa s INA-om? popela se na 2.700


Kad je Crobex u plusu i sve ide gore , Koncar se ni ne trguje…
Ali zato kad trziste ide dole tada se ekipa potrudi da ga srusi sto je moguce vise.

Kupnja se ne žuri, postavljena je nisko i čeka novo iskrcavanje HAAB-a.


Kad je Crobex u plusu i sve ide gore , Koncar se ni ne trguje…
Ali zato kad trziste ide dole tada se ekipa potrudi da ga srusi sto je moguce vise.

Evo prodaja malo popustila… 60@ 1124

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

Alo sto peru ove obveznice…

RHMF-O-172A 100.820.000,00

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

Šta je moguće da je ova korekcija zbog ht-a gotova?
Ja sam očekivao malo veći potop.
Ili je samo lagani odbijanac?

Neke će dionice vrijditi više od sadašnje cijene. Puno puno više. Donirajte humanitarnoj organizaciji po vašem izboru klikom na ovaj link http://www.thenonprofits.com


Šta je moguće da je ova korekcija zbog ht-a gotova?
Ja sam očekivao malo veći potop.
Ili je samo lagani odbijanac?

… 38.000 kn je relativno lako skupiti,
…. puno njih neće uzimati nepovlaštene
…. i da uzmeš koji paketić i na članove obitelji,sa povoljnim
kreditićem nema potrebe za rasprodajom portfelja…..

Za mene je već sad potop pogotovo ovo na HPDG. Ne mogu vjerovati da netko zbog HT-a trži dionice u pola cijene. A još mu se nezna ni cijena. Treba napomenuti da je HPDG jedan od rijetkih hotela koji ne posluju s gubitkom a da ne pričamo o perspektivama i nekretninama.


Za mene je već sad potop pogotovo ovo na HPDG. Ne mogu vjerovati da netko zbog HT-a trži dionice u pola cijene. A još mu se nezna ni cijena. Treba napomenuti da je HPDG jedan od rijetkih hotela koji ne posluju s gubitkom a da ne pričamo o perspektivama i nekretninama.

pa vidiš koji je to promet !
zanemarivo, hpdg će rasti, samo treba malo čekati…
a u t-ht sa kreditićem….


Brane se cijene na DLKV, PBZ, Kabi ali pitanje dokle. Tko je mislio ovo kupiti nema što čekati jer dok ode s lanca gotovo je.[smiley2]

ne zaboravimo da je ista situacija na DIOK i VART i traje već duže vrijeme. Ali nema tog lanca kad jednom krene… [smiley2]

Ljudi su, općenito, nalik na pse koji počnu lajati čim izdaleka začuju

New Report

Close