Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Analitičar Hypo banke Hrvoje Stojić u svojim analizama ističe kako se i dalje isplati kupovati i ulagati u dionice na Zagrebačkoj burzi, posebno u dionice tvrtki koje pokazuju dobre poslovne rezultate.

UF STO JE PAMETAN!!!

Da, ovo je odista bravura zdrave analitike

Hell is Empty and all the Devils are Here

I to mi je analiticar. Ja sam dosao do zakljucka da se isplati ulagat u dionice cija ce cijena rasti, a ne u one cija ce cijena padati, bez obzira na poslovne rezultate…

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

a sta bi vi davam gospon kaze.. kupite ptkm jer to ide na 500?[smiley2]

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


a sta bi vi davam gospon kaze.. kupite ptkm jer to ide na 500?[smiley2]

Ponekad bi bilo bolje da ništa ne kaže

Hell is Empty and all the Devils are Here

pa nije nista ni rekao..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


a sta bi vi davam gospon kaze.. kupite ptkm jer to ide na 500?[smiley2]

ne, nego da kaže da ide na 1000. Valjda takav analitičar može izračunat kolko vrijedi takva firma.

dobit od 450 milja kuna uz povrat od 15 godina znači da ptkm vrijedi 2020 kuna.


na Zagrebačkoj burzi, posebno u dionice tvrtki koje pokazuju dobre poslovne rezultate. UF STO JE PAMETAN!!!

Baš me razocarao nadao sam se da će nadodati “i one koje koje imaju jaku tendenciju porasata….”

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.

Kaže Stojić čiji Hypo računi panično rasprodaju sve što imaju, osim što (kako bi se iz riječi vrlog analitičara dalo i naslutiti) ulaze u fundamentalno zdravu LKRI. Svaka čast, za neke stvari treba imati želudac

Amerika se lijepo zeleni.
Biće gusto sutra[smiley2]

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE


Kaže Stojić čiji Hypo računi panično rasprodaju sve što imaju, osim što (kako bi se iz riječi vrlog analitičara dalo i naslutiti) ulaze u fundamentalno zdravu LKRI. Svaka čast, za neke stvari treba imati želudac

Mislim da je doticni htio reci da treba kupovat ono sto Hypo prodaje, a prodavat ono sto Hypo kupuje. Ili sam ja to krivo shvatio?

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

Deimos: Mislim da je doticni htio reci da treba kupovat ono sto Hypo prodaje, a prodavat ono sto Hypo kupuje. Ili sam ja to krivo shvatio?

Slažem se. BTW ali ne treba žuriti jer baba roga stiže.[smiley2]

start dobar ali me je strah za Hrvatsku !!!!!

Vaš link

[smiley7][smiley7][smiley7]

Four Star General

New Report

Close