Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Koliko ja vidim sve raste..

Čisti odbijanac na jadnom da ne može biti jadnijem prometu

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE


Fino se počistio ovaj TOZ, jedino što ja nisam završio sa planiranom kupnjom..morat ću platiti više sutra?[smiley6]

Zašto sutra, već sada imate po 645 kuna tih nekoliko komada, a ako zemljište toliko vrijedi zapravo ta cijena je vrlo povoljna za ulaz, osim ako tu ne izlazite i ne čekate, tak mi se čini.


plavi: ” Fino se počistio ovaj TOZ, jedino što ja nisam završio sa planiranom kupnjom..morat ću platiti više sutra?[smiley6]” Zašto sutra, već sada imate po 645 kuna tih nekoliko komada, a ako zemljište toliko vrijedi zapravo ta cijena je vrlo povoljna za ulaz, osim ako tu ne izlazite i ne čekate, tak mi se čini.

Zahvaljujem što pratite moja ulaganja, praktički na svakoj mojoj dionici se pojavljujete s vremena na vrijeme.
Ali kao i uvijek prije, opet ste u – krivu.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

zna li ko kako će se alocirati dionice HT-a (ne omjer institu./građanstvo) već unutar građanstva, čujem nešto da bi moglo ići proporcionalno, a ne maksimalno kao kod Magme?

sorry, htio sam pitati za Atlantic, a ne HT

266,71 1 15:58:05

PTKM

Zasad nepoznata režija.

Dokle god se ovakve stvari događaju, moj optimizam u vezi buduće cijene PTKM postaje sve veći

Hell is Empty and all the Devils are Here

+ 0,92 % Crobex!


+ 0,92 % Crobex!

I sto da sad covjek kaze na to? Sad crobex plese, niti da mi pokupi naloge na kupnji, niti na prodaji. Katastrofa. [smiley1]

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."


+ 0,92 % Crobex!

Može i promet?

Vruće igre na burzama

Vaš link

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!

Analitičar Hypo banke Hrvoje Stojić u svojim analizama ističe kako se i dalje isplati kupovati i ulagati u dionice na Zagrebačkoj burzi, posebno u dionice tvrtki koje pokazuju dobre poslovne rezultate.

UF STO JE PAMETAN!!!

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep


sorry, htio sam pitati za Atlantic, a ne HT

Koliko se sjećam 75/25 u korist inst.

No respect

New Report

Close