Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


može li mi tko ukratko reći kad ide Atlantic? datum?

Kraj listopada

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)


Izgleda da je došlo do promjene trenda. Crobex + 0,25%. Mogla bi panika prema gore![smiley2]

Bilo bi i vrijeme. Bojim se da je još rano za promjenu trenda, ali barem jedan zeleni dan bio bi lijep.

No respect

šta se događa s Plivom?????


Izgleda da je došlo do promjene trenda. Crobex + 0,25%. Mogla bi panika prema gore![smiley2]

Sad je crobex već na +0,69 %. Možda je vrijeme za ubacivanje ostatka keša u dionice. [smiley2]

Ignore: KressoM, delux

Samo polako.

No respect


Sad je crobex već na +0,69 %

Gdje se moze pratiti dnevno kretanje Crobexa, a da nije mostich?


Samo polako.

[smiley2][smiley2]Duga je noč[smiley11]

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.


SLK:

Samo polako.

[smiley2][smiley2]Duga je noč[smiley11]

Ma samo kažem da smo nakon izlaska Magme u dva dana digli indeks natrag ne 0.5 nego skoro 5%. Pa se pokazalo da je sve privremeno,

Sad je odjednom korekcija gotova nakon sat vremena zelenila.

Ako je korekcija zbog T-HT, onda nema logike da je već gotovo. Još malo, polako.

No respect



Ma samo kažem da smo nakon izlaska Magme u dva dana digli indeks natrag ne 0.5 nego skoro 5%. Pa se pokazalo da je sve privremeno,

Sad je odjednom korekcija gotova nakon sat vremena zelenila.

Ako je korekcija zbog T-HT, onda nema logike da je već gotovo. Još malo, polako.

Ma to je zbog vremena, popustila sparina pa ljudima odmah sve ljepse izgleda…

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

Razumimo se ,točno tako![smiley11]Neče pobijeći nije “tica”![smiley2]

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.

Jer još koga mostić odspojio?[smiley8]


Jer još koga mostić odspojio?[smiley8]

Mene[smiley8]

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.

New Report

Close