Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ne znam za vas, ali meni je K/P omjer 8:1.
Svaki dan mi prođu po 2-3 naloga.
Izgleda da ću do IPO-a potrošit sav cash.

…..kupila sam svu ZVZD koju sam mogla, kupila sam svu ATPL …kupit ću PTKM…. i kaj bude bude !!!![smiley2]

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Nikakova šteta što će nama IPO kad imamo ovoliko vrhunskih podcijenjenih dionica na burzi.


Nikakova šteta što će nama IPO kad imamo ovoliko vrhunskih podcijenjenih dionica na burzi.

Jeste vidjeli kolega kako od precijenjenog tržišta postajemo normalno. Iziđu dobri izvještaji,malo padnu cijene i idemo nanovo u novi krug.

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

Jel ima tko komentar na to da se 2h Crobex drži na istoj razini od 4688,8 i da nema nikakve kupnje ili kapital-plus krivo pokazuje


Jel ima tko komentar na to da se 2h Crobex drži na istoj razini od 4688,8 i da nema nikakve kupnje ili kapital-plus krivo pokazuje

Evo poraslo je na 4689 [smiley2]

đuro u blokadi,,,možda branitelji kupuju

Na ULPL bidovi niću ko gljive poslije kiše.
Mogli danas opet malo jače potegnuti.
Nema ograničenja ..[smiley2]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Ljudi, što mislite o TOZ-u?

Idu kao investitori u stanogradnju na svojem zemljištu u Kustošiji (procjena zemljišta je preko 30 mil. eu). Sadašnji mcap je oko 15 mil eu, cijele tvrkte. Članovi uprave i NO kupuju svakodnevno

Hell is Empty and all the Devils are Here

Jak promet. 13 milijuna za 40 minuta. Crobex na nuli (-0.02).

No respect

može li mi tko ukratko reći kad ide Atlantic? datum?

Izgleda da je došlo do promjene trenda. Crobex + 0,25%. Mogla bi panika prema gore![smiley2]

New Report

Close