Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Dajte ljudi saberite se. Atln se tržilo po 280kn a sad prodajete po 115 kn. Nije čudo da većina ljudi na burzi gubi.

Ti ATLN uspoređuješ s ULPL?[smiley13]

Hell is Empty and all the Devils are Here


Ti ATLN uspoređuješ s ULPL?[smiley13]

Neki i čabarsku pilanu uspoređuju sa Ikeom.

No respect

tenkista:

Dajte ljudi saberite se. Atln se tržilo po 280kn a sad prodajete po 115 kn. Nije čudo da većina ljudi na burzi gubi.

Ti ATLN uspoređuješ s ULPL?[smiley13]

Ne. Zašto?
A nejde mi u glavu ni KABA. Pa imali su 300 % porast dobiti na polugodištu. Odoh ja, neću više pratiti te gluposti.


budd: ” Ti ATLN uspoređuješ s ULPL?[smiley13] ” Neki i čabarsku pilanu uspoređuju sa Ikeom.

Dobar[smiley1][smiley1][smiley1]

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

budd:

tenkista:

Dajte ljudi saberite se. Atln se tržilo po 280kn a sad prodajete po 115 kn. Nije čudo da većina ljudi na burzi gubi.

Ti ATLN uspoređuješ s ULPL?[smiley13]

Ne. Zašto?
A nejde mi u glavu ni KABA. Pa imali su 300 % porast dobiti na polugodištu. Odoh ja, neću više pratiti te gluposti.

daj budi sretan i kupuj ..ak vjeruješ u dionicu..nemaš svaki dan popust…bit će dana da ti nitko neće htjeti prodat dionicu…

izašli agrokorci..FI..da vidimo reakcije

Još malo pa će na ULPL prodaja biti jača od kupnje…

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

CROBEX +0,02! vodimo protiv amerikanaca!
spusti se franjo!

Trebala bi država dat poticaj 20kn po dionici HT ko što daju za svinje

ULPL k 1445
p 1045

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........


Još malo pa će na ULPL prodaja biti jača od kupnje…

Ovo jednostavno nije istina
Kupnje od 3 900 ima 876 komada, a prodaje do 4200 ima 411 komada.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


CROBEX +0,02! vodimo protiv amerikanaca!
spusti se franjo!

Dobro prisjećanje. [smiley11]

Jel ima i slobodno bacanje?

No respect

Bojim se samo da ne zavrsimo sa minusom kao u tom finalu u kojem smo vodili sizifovsku borbu 😉
ali nisu ni ti NBA-ovci (citaj veliki igraci) tako jaki kako su nekad bili.. i oni se nekad umore.

Trebala bi država dat poticaj 20kn po dionici HT ko što daju za svinje

New Report

Close