Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

lijepo krenuli na dlkv..nema neke ozbiljnije ponude…čekamo,čekamo



SLK:

ivek123:

Isprika ako ste stekli utisak da sam vas “opleo” u postu ali fakat nisam imao nikakve negativisticke namjere. [smiley13]

Ma sve pet, no frx, rekao sam ti. Uvijek smo bili dobri. [smiley11]

Mislim ipak da bi kolega ivek morao platit kaznu, recimo mora jedno dionicu IGH prodat po bid-u odmah ujutro.
A za te novce skinut INDG sa ask-a.

I da hocu nemrem! Brokeri mi down…. [smiley13][smiley13]

skype - ivek1234

VAŽNO : pad trgovinskog sustava
28.08.2007

Zbog tehničkih problema u komunikaciji sa trgovinskim sustavom Zagrebačke burze nismo u mogučnosti primati naloge na vrijednosnice koje kotiraju na trgovinskom sustavu Most.

Sve ostale naloge možete zadavati telefonskim putem na telefone : 01 4877 638, 01 4877 639

skype - ivek1234

Sve dionice koje ja pratim se lupaju po asku osim moje uzdanice Kabe. No, trenutno se iskrcao neki jadnik koji ih je najvjerojatnije platio po 400 kn a sad će uću u Ht. Sigurno nepametan potez.[smiley3]

burza je danas teška propast.

pola brokerskih kuća uopće se ne može probiti do ZSE[smiley3]

Dva i dva su četri, ali ne uvijek


burza je danas teška propast.

pola brokerskih kuća uopće se ne može probiti do ZSE[smiley3]

Što ti vrijedi i da možeš? Jedini koji vrijedi je ULPL, sve ostalo u teškoj depresiji

Hell is Empty and all the Devils are Here


burza je danas teška propast.

pola brokerskih kuća uopće se ne može probiti do ZSE[smiley3]

netko je svejedno stigao prodati jeftino na eig.. chico ti si pisao nesto o eig-u international na drugom forumu.. ako mi mozes reci nesto vise na prvt, bio bih ti zahvalan..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Ah što reči na ULPL još 245 komada na bidu po 4 000.
Tak je kak je.[smiley2]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

kad će novi sustav jer zna tko..


Ah što reči na ULPL još 245 komada na bidu po 4 000. Tak je kak je.[smiley2]

Trenutno stanje na ULPL :

Kupnje od 3800 – 872 komada

Prodaje do 4200 – 304 komada

Treba reči da je na 3 900 bio fondovski nalog od 1000 komada na kupnji, dakle netko danas želi kupiti minimalno 3,9 milje na ovim razinama.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Dajte ljudi saberite se. Atln se tržilo po 280kn a sad prodajete po 115 kn. Nije čudo da većina ljudi na burzi gubi.

Taj netko je već kupio preko 2 milje na preko 3900 cijeni

Hell is Empty and all the Devils are Here

New Report

Close