Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Sto posto da su se mali uplašili i sad prodaju. Znam to iz vlastitog iskustva. No sad sam bezbrižan i samo dokupljujem. Kaže Buffet da dok su drugi u strahu i prodaju ti budi hrabar i kupuj. Nisam valjda bezveze dao novac za knjigu. Ipak vjerujem da tih malih nema više puno i da je danas stvarno kraj padu.

Po mom misljenju sumnjam da je kraj padu. Tek je ponedjeljak. Ocekujem jos ovaj cijeli tjedan lagano prema dolje. Naglasavam lagano.

Strpljen, spasen, milijunas. [quote=tenkista] 20. 11. 2008. Tko sada prodaje , taj mora da je za psihijatriju. [/quote]

Na IPKK več viđeno ,lijepo čišćenje po ask-u a onda lagano lupni po bid-u i čekanje da se debelo poslaže ask.
Znajući taj scenarij i danas sam nadokupio[smiley2]
IPKK =45%portf.

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.

Sory.Lajzeru ali ne dijelim tvoje mišljnje iako TA to ne sugerira mislim da smo na samom dnu.
Pa sijetimo se samo koliko je toga prošlo preko 1250+jako dobar FI nemože to još dugo biti na ovim razinama.[smiley2]

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.


Sory.Lajzeru ali ne dijelim tvoje mišljnje iako TA to ne sugerira mislim da smo na samom dnu. Pa sijetimo se samo koliko je toga prošlo preko 1250

Ne mislim na IPKK, vec na cjelokupno trziste.
Poznato mi je koliko komada proslo po 1250,00..

Strpljen, spasen, milijunas. [quote=tenkista] 20. 11. 2008. Tko sada prodaje , taj mora da je za psihijatriju. [/quote]

Nije mi jasno uz ovoliko crvenilo da Crobex nije još više u minusu

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE


Nije mi jasno uz ovoliko crvenilo da Crobex nije još više u minusu

Kada drže Inu na površini a mogla bi danas i u plusu završiti
Još je takozvani IPO na ULPL izazvao dodatan izlazak sa drugih dionica da bi se sudjelovalo u dokapitalizaciji ULPL

SAM PROTIV SVIH

mravak:

Možda ste u pravu ,ali na onima koje ja pratim je naglo okrenulo,ADRS,JDPL,HDEL,INA,IGH ..
A i crobex se popravio cca0,50%.

crobex u 13.25 sati -0,69

Čini mi se da bi moglo to još malo dolje roniti. Ima nekoliko razloga: 1) t-com; 2) nagli rast pa mnogi žele kapitalizirati dobit pred eventualnim većim padom; 3) nestabilna politička situacija pred izbore (SDP, Jurčić…)


U potpunosti se slazem. Ne vidim nit jedan razlog zasto bi burza trebala poceti rasti narednih dana ili tjedana.
Na sve dobre vjesti i FI dosta se mlitavo reagiralo .Izuzev danas ULPL .
Nesto se slicno desavalo pred IPO INE ,kada se ocekivao rast trzista radi prodaje PLIVE, samo mi se cini da je ovo jaca korekcija .
Uglavno se prica da prodaju “mali” ali koliko su ti “mali -MALI” -kada ruse toliko cijenu( bas i nisu onda mali),ili smo MI veliki koji cekamo na kupnji.
Sretno svima
[smiley2]

najvrednije stvari u životu su besplatne


U potpunosti se slazem. Ne vidim nit jedan razlog zasto bi burza trebala poceti rasti narednih dana ili tjedana.
Na sve dobre vjesti i FI dosta se mlitavo reagiralo .Izuzev danas ULPL .

Slazem se i isto mislim da nece rasti. ULPL je danas bila meka za daytradere. Sutra ili prekosutra blokada ali prema dolje kada se krenu iskrcavati.

Neka uzivaju dok mogu – dolazi im Bob Rock a onda je sa “dejtrejdanjem” vjerojatno gotovo. [smiley2][smiley2]

skype - ivek1234


ULPL je danas bila meka za daytradere. Sutra ili prekosutra blokada ali prema dolje kada se krenu iskrcavati. Neka uzivaju dok mogu – dolazi im Bob Rock a onda je sa “dejtrejdanjem”
vjerojatno gotovo. [smiley2][smiley2]

Ja sam se danas na kraju dana mogao iskrcati, a moći ću i sutra pa nisam i neću. Već suprotno.
Da jesam zaradio bih itekako lijepe novce u samo par sati , ali čemu?
Dokapitalizacija po 400 kn ej..
[smiley2]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Ivek je uvijek bio OK, ali korekcija djeluje na sve živce, i razumijem ga.

I ja nekad budem malo ljubomoran kad tuđe skoči, a moje pada. Uglavnom nastojim ne pljuckat.

Ivek, kolegino, živio 100 godina. Nema problema, vratit će se građevina i opet rasti.
Pusti sad nas mornare da uživamo u ULPL, rastu LPLH u petak i nadam se početku oporavka LKPC. [smiley11]

No respect

Decki, krivo ste me shvatili. Nisam ja ljubomoran na nikoga.

Da, nesto ne ide zadnjih 2 tjedna. Sjeb.. me Bob Rock prije nego sam se nadao. [smiley7]

Brodare nisam nikada imao ali jednostavno zato sto ne kuzim nista oko njih. [smiley6]

Moja reakcija je ovdje bila takva jer mi se ovakav skok u jednom danu cini vrlo visokim sto sa sobom nosi i gomilu “dejtrejdera” medjutim niti u kojem slucaj nisam ni na koga aludirao a najmanje na vas dvojicu.

Tko moze neka uzme i svaka mu cast. To i je poanta ove igre a izjava “neka uzmu dok mogu” nije negativno konotirana jer ta ekipa ipak donosi likvidnosti i nepredvidivosti trzista sto se meni osobno jako svidja ali imam osjecaj da nam Mob Rock to sve zeli uzeti. [smiley2]

Isprika ako ste stekli utisak da sam vas “opleo” u postu ali fakat nisam imao nikakve negativisticke namjere. [smiley13]

skype - ivek1234

lplh je samo na pol brodar..ili se ja varam

New Report

Close