Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Netko počistio IPKK za cca 470.000 kuna…bravo majstore…[smiley2][smiley2][smiley2]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!


Možda ste u pravu ,ali na onima koje ja pratim je naglo okrenulo,ADRS,JDPL,HDEL,INA,IGH .. A i crobex se popravio cca0,50%.

krenulo je, samo prema dolje[smiley8]

Žitnjak u donjoj blokadi. Koja ga ono dionica inače prati?

Cijela kupnja na našoj blue chip perjanici:

503,00 20
480,00 200

[smiley2]

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.


Netko počistio IPKK za cca 470.000 kuna…bravo majstore…[smiley2][smiley2][smiley2]

Samo se trebao staviti na kupnju i pricekati.[smiley8]

Strpljen, spasen, milijunas. [quote=tenkista] 20. 11. 2008. Tko sada prodaje , taj mora da je za psihijatriju. [/quote]


Žitnjak u donjoj blokadi. Koja ga ono dionica inače prati?

Nije lijepo rugati se (tuđoj) nesreći [smiley10]
Što se mene tiče, nije mi stalo da svi budemo siromašni, nego da se svi obogatimo [smiley2]


Cijela kupnja na našoj blue chip perjanici:

503,00 20
480,00 200

Neka još malo. Uskoro će se isplatiti ući.

No respect

Conan O’B:

Cijela kupnja na našoj blue chip perjanici:

503,00 20
480,00 200

Neka još malo. Uskoro će se isplatiti ući.

To pričate o Adrisu? Kaj se dogodilo?

tenkista:

Žitnjak u donjoj blokadi. Koja ga ono dionica inače prati?

Nije lijepo rugati se (tuđoj) nesreći [smiley10]
Što se mene tiče, nije mi stalo da svi budemo siromašni, nego da se svi obogatimo [smiley2]

Zašto bi to bila nesreća. A Croru se stalno rugate a jedini ne pada.

Potop na LEDO.

Klasični TNPL sindrom

Hell is Empty and all the Devils are Here

Sto posto da su se mali uplašili i sad prodaju. Znam to iz vlastitog iskustva. No sad sam bezbrižan i samo dokupljujem. Kaže Buffet da dok su drugi u strahu i prodaju ti budi hrabar i kupuj. Nisam valjda bezveze dao novac za knjigu. Ipak vjerujem da tih malih nema više puno i da je danas stvarno kraj padu.

Sto posto da su se mali uplašili i sad prodaju. Znam to iz vlastitog iskustva. No sad sam bezbrižan i samo dokupljujem. Kaže Buffet da dok su drugi u strahu i prodaju ti budi hrabar i kupuj. Nisam valjda bezveze dao novac za knjigu. Ipak vjerujem da tih malih nema više puno i da je danas stvarno kraj padu.

New Report

Close