Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


plavi: ” Polako , možemo mi još malo roniti čini mi se.. [smiley2] ” Slazem se. Jos uvijek ronimo na dah. Uskoro bi mogli preci na boce. SAmo da ne dodje do mjesavine a nije iskljuceno. Ne govorim samo o danasnjem danu. Pa kupnje gotovo da i nema. A ono sto ima je je… nisko. [smiley8][smiley8]

Koega samo vi recite kad kad da poćmem dodavati helij.
Samo priazite na tajming da nebi došlo do” pijanstva” velikih dubina[smiley2]

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.

Nadajmo se da je ovo iskrcavanje radi HT-a, da nisu dionice krenule prema fundamentima… [smiley1]

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

Dobar, dobar…
[smiley2]


Možda ste u pravu ,ali na onima koje ja pratim je naglo okrenulo,ADRS,JDPL,HDEL,INA,IGH ..
A i crobex se popravio cca0,50%.

Koji vrag te tjera da to komentiraš. Gle šta si napravio.


Možda ste u pravu ,ali na onima koje ja pratim je naglo okrenulo,ADRS,JDPL,HDEL,INA,IGH ..
A i crobex se popravio cca0,50%.

crobex u 13.25 sati -0,69

Čini mi se da bi moglo to još malo dolje roniti. Ima nekoliko razloga: 1) t-com; 2) nagli rast pa mnogi žele kapitalizirati dobit pred eventualnim većim padom; 3) nestabilna politička situacija pred izbore (SDP, Jurčić…)

Baš[smiley8],eto više ga danas do 16.00h neču ni spomenut.[smiley11]

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.

Kakva krasota na ULPL

Hell is Empty and all the Devils are Here


Baš[smiley8],eto više ga danas do 16.00h neču ni spomenut.[smiley11]

Hvala, cijenim tvoje odricanje.

ULPL trenutno na +29.09%

No respect


Koji vrag te tjera da to komentiraš. Gle šta si napravio.

crveni vrag sa štihačom u ruci
[smiley11]

nema mi druge nego se zae..ti


darko09: ” Koji vrag te tjera da to komentiraš. Gle šta si napravio.” crveni vrag sa štihačom u ruci [smiley11]

I “mašklinom”[smiley2]

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.

Šteta bi bilo ne ubosti malo ATLN. IZ 280 došao na 117 kn a ništa se promijenilo nije osim što više nisu gubitaši.[smiley8]

New Report

Close