Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Bojim se da nismo na kraju HT korekcije

Bez straha, pohlepe i sentimenta.


Letimicnim pogledom na kalendar uviđam da su 30 i 31 cetvrtak i petak, znaci kupujemo u srijedu pred close:)

ne kolega, prodajemo u srijedu a povoljno kupujemo u petak……….ha

Dobro ljudi, digitron u ruke. Ako 10.000 ljudi pokusa skupit prosjecno 50.000 kn rasprodajuci svoj portfelj zbog HT-a, to je 500.000.000 kn. Kad se nis ne dogadja, promet je oko 40 mil. kn (letargija zadnih dana). Sve iznad mozemo racunat kao pritisak zbog prodaje HT-a. Eto pa racunajte kolko ce dana trebat da se ljudi iskrcaju…

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."


Dobro ljudi, digitron u ruke. Ako 10.000 ljudi pokusa skupit prosjecno 50.000 kn rasprodajuci svoj portfelj zbog HT-a, to je 500.000.000 kn. Kad se nis ne dogadja, promet je oko 40 mil. kn (letargija zadnih dana). Sve iznad mozemo racunat kao pritisak zbog prodaje HT-a. Eto pa racunajte kolko ce dana trebat da se ljudi iskrcaju…

Otprilike najkasnije do sredine 10 mjeseca.

Europa otvorila u plusu.
Znamo što to znači

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE


Europa otvorila u plusu. Znamo što to znači

Da ćemo mi u minusu…

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)


ententinis: ” Europa otvorila u plusu. Znamo što to znači” Da ćemo mi u minusu…

Naravno[smiley5]

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE

Što je veći minus prije HT-a,bit će veći plus nakon HT-a…
Svako zlo ima neko dobro…

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

Nijedna transakcija na ZSE Mostich???

Treba pričekati da se poslože nalozi,gdje vam se žuri kolega?

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

“Roooooooonjnjnjnjnjnjaaaaajjjjjj””””
Ko ima zraka???!!
-0,35%

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.


“Roooooooonjnjnjnjnjnjaaaaajjjjjj””””
Ko ima zraka???!!
-0,35%

ode -0,55% [smiley15]

John Galsworthy: Ako ne razmišljaš o budućnosti, ne možeš je ni imati.

New Report

Close