Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

optimist:

Cestitke heroju, koji je lupio po kupnji sa 18 kom, timing mu je pravi, svaka cast…[smiley1]

Na LEDO sam mislio..

Ja mislio da si mislio na Ingru.

No respect

optimist:

optimist: ” Cestitke heroju, koji je lupio po kupnji sa 18 kom, timing mu je pravi, svaka cast…[smiley1] ” Na LEDO sam mislio..

Ja odmah pobjego vidjet jel možda na INGR hehe.[smiley2]

Ponadao si se da ti je kapnulo nesto? [smiley1]

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

Kako nas je lijepo digo, ha?

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Kako nas je lijepo digo, ha?

A korekcija…[smiley2]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!

A korekcija se nastavlja , nije mi jasno što čekaju ovi na INGR?Kako bi rekao kolega apoks.
RiB.[smiley2]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Na temi kupnja-prodaja nema nikoga.
Može li ovdje netko pokazati prvih pet na kupnji INGRe?

[smiley11]

Iz prošlosti se može izvući samo pouka, da ljudi nikad neće izvući pouke iz - prošlosti. wb

samo 4 milje ine..pa to je skoro ko savršeno..tko je mislio izaći je već vani..a ovi koji su unutra će čekat…super …cijena se ne brani..sad će se počet kupovat i druge dionice…


samo 4 milje ine..pa to je skoro ko savršeno..tko je mislio izaći je već vani..a ovi koji su unutra će čekat…super …cijena se ne brani..sad će se počet kupovat i druge dionice…

Ako nije predah i “reinforcement” faza. [smiley10]

No respect


Na temi kupnja-prodaja nema nikoga. Može li ovdje netko pokazati prvih pet na kupnji INGRe? [smiley11]

INGR-R-A Vrijeme: 14:46:24
Kupnja Ukupno ponuda 42
Ukupno dionica 83

5 najboljih ponuda
Cijena Količina

44500,01 1
44500,00 2
44425,00 1
44400,00 1
44240,00 1

Prodaja Ukupno ponuda 44
Ukupno dionica 113

5 najboljih ponuda
Cijena Količina

44899,98 1
44900,00 1
44990,00 2
44999,00 7
45688,00 2

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

Na ZDNK 163K kuna prometa i to po prodaji. Hm… [smiley10]

No respect

Kome deponirati dvije milijarde kuna…zagrebački holding..sad holding bira banke

al će se kupovat na rasprodajama…

U kolikom nam je minusu crobex trenutno, ako neko zna?

Neke će dionice vrijditi više od sadašnje cijene. Puno puno više. Donirajte humanitarnoj organizaciji po vašem izboru klikom na ovaj link http://www.thenonprofits.com

New Report

Close