Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


SLK:

Milivoj Misterija

Marti?

yup

No respect

Njegova prednost je…ako već govorimo o njemu…što razgovara i pita za savjete ljude pametnije od sebe…
….i strpljiv je do bola…
[smiley2][smiley2]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!

Marti Histerija..

Nije niti čudo, bio bi i ja da sam u takvim dionicama.[smiley2]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Njegova prednost je…ako već govorimo o njemu…što razgovara i pita za savjete ljude pametnije od sebe… ….i strpljiv je do bola… [smiley2][smiley2]

MARTI, Ili zato sto ima onog neandertalca s iskonskim osjetilima potrebnim za nasu burzu

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE


….i strpljiv je do bola…
[smiley2][smiley2]

Za Hrvatsku ulagačku antologiju.

Isto kao i poštovani kolega mreich. Vratio se iz DU, i odmah se trguje sa IPKO. Oni sa kupnje se svi poznaju.

NHF, Marijane.

No respect


Asko: ” ….i strpljiv je do bola… [smiley2][smiley2] ” Za Hrvatsku ulagačku antologiju. Isto kao i poštovani kolega mreich. Vratio se iz DU, i odmah se trguje sa IPKO. Oni sa kupnje se svi poznaju. NHF, Marijane.

Njegov legendarni post na temi INGR 06.11.2006.:


Šteta što nije više povoljno za kupiti obzirom na već odrađeni porast cijene.

Tada je cijena bila 6 700 kuna.

NHF također

[smiley2]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Cestitke heroju, koji je lupio po kupnji sa 18 kom, timing mu je pravi, svaka cast…[smiley1]

Izlgeda da si je INA nasla support na cca 2600…

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

neko kupio 79 kom na 5800 TNPL….nekom ovo crvenilo stvarno dobro dode…


Cestitke heroju, koji je lupio po kupnji sa 18 kom, timing mu je pravi, svaka cast…[smiley1]

Na LEDO sam mislio..


Ali nisam ja nikakav MM , na Ingri, samo sam često na kupnji istina bog.
MM je samo jedan, i pred odlaskom u mirovinu je.[smiley1][smiley2]

u vjecna investicijska lovista?

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


optimist: ” Cestitke heroju, koji je lupio po kupnji sa 18 kom, timing mu je pravi, svaka cast…[smiley1] ” Na LEDO sam mislio..

Ja odmah pobjego vidjet jel možda na INGR hehe.[smiley2]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

New Report

Close