Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


plavi: ” Ali Europa nema IPO HT-a pred sobom.. ” Malo sam pricao sa svojom ekipom. Dobar dio njih se vecim dijelom sprema u cash ali ne zbog IPO-a nego zbog izbora. IPO ima svoje zasluge ali duboko vjerujem da je ovo izazvano pojavljivanjem Jurcica na raznim portalima, novinama i TV. Izbori su sve blize, tenzije rastu a ishod je neizvjestan. Tu se vise ne radi o drhtavim rucicama na par mjeseci nego na periodu od 4 godine koji bi mogao biti jako ruzan ako crveni kmeri sjednu na vlast. Ulagaci jednostavno smanjuju izlozenost sto je po meni i normalno.

Nisam simpatizer nijedne političke opcije, ali sam kao ulagač, naravno, uvijek skloniji onoj koja je una stranimojih interesa, naravno, ….no….

….kolega, nisu to nikakvi crvrni kmeri, niti su ovi drugi poduzetnici sa uglednim recenzijama, naprotiv….
Po mome skromnome mišljenju , pred izbore dobro je biti jednim dijelom u cashu, da uhvatiš nešto pred same izbore i onda još eventualno poslije njih ako SDP kao dobije….. a nakon toga sve će se normalizirati kao da izbora nije ni bilo…

Scio me nihil scire


Pa…kolega plavi je market maker na Ingri…[smiley2][smiley2]

Ne bih se složio, ne stavljam ja milione na kupnju i prodaju.
Ali jednom bih mogao ispričati priču oko rasta recimo VART sa 140 na 240.
[smiley2]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Asko:

Pa…kolega plavi je market maker na Ingri…[smiley2][smiley2]”

Ne bih se složio, ne stavljam ja milione na kupnju i prodaju.
Ali jednom bih mogao ispričati priču oko rasta recimo VART sa 140 na 240.
[smiley2]


Ne trebaju ti milioni kuna za naše tržište…[smiley2]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!


” Ne trebaju ti milioni kuna za naše tržište…[smiley2]

Tocno tako….

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE

Ali nisam ja nikakav MM , na Ingri, samo sam često na kupnji istina bog.
MM je samo jedan, i pred odlaskom u mirovinu je.[smiley1][smiley2]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Ali nisam ja nikakav MM , na Ingri, samo sam često na kupnji istina bog. MM je samo jedan, i pred odlaskom u mirovinu je.[smiley1][smiley2]

Šta će sve rasprodat???

Neke će dionice vrijditi više od sadašnje cijene. Puno puno više. Donirajte humanitarnoj organizaciji po vašem izboru klikom na ovaj link http://www.thenonprofits.com


Ali nisam ja nikakav MM , na Ingri, samo sam često na kupnji istina bog.
MM je samo jedan, i pred odlaskom u mirovinu je.[smiley1][smiley2]

Mitar Mirić?…[smiley2]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!

Mitar Mirić?…[smiley2]
[/quote]
dobraaa

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE

Milivoj Misterija

No respect


Milivoj Misterija

Hrvatska Histerija….za neke…[smiley2][smiley2][smiley2]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!

Histerija..

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Milivoj Misterija

Marti?

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE

New Report

Close