Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

EU u banani[smiley8]
http://finance.yahoo.com/intlindices?e=europe

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.


Ne val kolega, nego treba na vrijeme krenuti prema vrhu po zrak.[smiley2]

Kreneš prema vrhu, udahneš zrak, kažeš super, a onda na tebe naleti gliser i papa… Kolega ne roni se na dah. Zato postoje boce s kisikom i možeš puno više izdržati pod vodom, a van na površinu ideš polako i sigurno. Doduše ako si dugo pod vodom ima velikih riba što te mogu pojesti. No kod nas je ta vjerovatnost jako mala.[smiley1]

u EU ne na kredit, već s GOTOVINOM !

Na Belju 4 naloga na kupnji!!!!!!!

292,00 150
291,00 50
270,00 314
252,61 244


Evo vam Ingra samo što nije dotaknula 43 000.

Nije valjda da si je prodao, pretvorit ces u prijatelja night-a[smiley2]

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE


plavi: ” Evo vam Ingra samo što nije dotaknula 43 000. ” Nije valjda da si je prodao, pretvorit ces u prijatelja night-a[smiley2]

..Da..Baš je pretjerao s drukanjem da pada…[smiley2]


vidim kolega, da ste procitali sjeme obmane [smiley2] ako je nesto drugo, volio bih preporuku

Da. William Engdahl: Sjeme uništenja. + malo surfanja po internetu.

Inače za svaku preporuku je i Engdahlovo “Stoljeće nafte” (nisam siguran da je naslov doslovno takav), čak mi je i bolja od Sjemena uništenja

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

Nitko ne želi prodat Ingru ispod 44 500 kn……čini se da je to dno……[smiley1][smiley2]
Tko ne iskoristi ovaj popust jučer i danas, bojim se kupovaće skuplje, puno skuplje već za koji dan….

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

procitao sam i taj..

mislio sam dal ste citali i neku drugu o GMO koju bi mi mogli preporucit..

Engdhal je ipak na kraju krajeva njemac.. malo mu utjece na objektivnost[smiley2]

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Inače za svaku preporuku je i Engdahlovo “Stoljeće nafte” (nisam siguran da je naslov doslovno takav), čak mi je i bolja od Sjemena uništenja


“Stoljeće rata.”[smiley2][smiley2]

…ali preporučam i “Komitet 300”

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!

[color=blue]Loše ekonomske perspektive srušile cijene dionica na Wall Streetu[/color]

Ulagači, zabrinuti izgledima za pad američkog gospodarstva u recesiju zbog problema na tržištu nekretnina, u četvrtak su spustili cijene dionica na Wall Streetu

Njujorški Dow Jones indeks gotovo se i nije mijenjao, zaključivši trgovanje na 13.236 bodova. S&P indeks oslabio je 0,11 posto, na 1.463 boda. Tehnološki Nasdaq indeks oslabio je 0,4 posto, na 2.542 boda. Ulagače su zabrinule izjave izvršnog direktora najvećeg američkog hipotekarnog izdavatelja Countrywide Financial Corp.-a, Angela Mozile. On je ustvrdio da bi problemi na tržištu nekretnina mogli rezultirati izbijanjem recesije u američkom gospodarstvu. Govoreći za televizijsku postaju CNN on je kazao da tržište nekretnina “zasigurno ne ide na bolje”, te da se ne poboljšava ni situacija na tržištu komercijalnih zapisa.

Pridodajući negativnom raspoloženju, londonski list Financial Times izvijestio je da bi prodaja dijela poslovanja Home Depota vezana uz veleprodaju jednoj private-equity tvrtki mogla biti suočena s problemima. Dionica Home Depota, najvećeg američkog lanca trgovina za uređenje domova, potonula je 2,2 posto. Financijske dionice predvodile su po gubitcima. Taj sektor podnio je najteži teret smanjivanja povjerenja ulagača proteklih tjedana, uzrokovanog problemima koji su iskrsnuli pri otplatama drugorazrednih hipotekarnih zajmova u SAD-u i na ostalim dijelovima kreditnog tržišta. Tako je dionica JP Morgan Chasea potonula 0,7 posto, na 45,7 dolara.

“Snižavanje kamatnih stopa i povećanje likvidnosti na tržištu nisu dovoljni da bi se popravili temeljni tržišni odnosi”, ustvrdio je strateg pri Federated Investorsu, Phil Orlando. Dodao je kako su Moziline izjave istaknule potrebu da američka središnja banka učini još više. Na europskim burzama cijene dionica porasle su peti dan uzastopno, predvođene dionicama hipotekarnih banaka poput HBOS-a o Northern Rocka. Londonski FTSE indeks porastao je blagih 0,01 posto na 6.197 bodova. Frankfurtski DAX ojačao je 0,15 posto, na 7512. bodova.

izvor: Hina

…he,he…gotovo sve “roka” al LKRI protivi sili gravitacije…[smiley1][smiley2]
…sto bi Vuk rekao…amb’livbl [smiley2]

[url]http://melaman2.com/cartoons/singles/mp3/mumbly.mp3[/url]

Conan O’B:

Inače za svaku preporuku je i Engdahlovo “Stoljeće nafte” (nisam siguran da je naslov doslovno takav), čak mi je i bolja od Sjemena uništenja

“Stoljeće rata.”[smiley2][smiley2]

…ali preporučam i “Komitet 300”

Naslovna strana Ulazak Engleskih trupa u Bagdad 1907 godine, 100 godina kasnije, nisu Englezi, već Amerikanci. Imaju naftu, a šta bi bilo da je ostalo navodnjavanje. Al bi bilo perja.Uf !

u EU ne na kredit, već s GOTOVINOM !

New Report

Close