Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Projekt GMOa je krenuo sredinom prošlog stoljeća sa prvenstvenim ciljem da se kroz hranu kontrolira rast stanovništva u siromašnim zemljama. Glavni sponzori projekta su bili Rockefelleri. S vremenom su projekt preuzele multinacionalne kompanije (Monsanto kao najveći) i počeli koristiti GMO da dovedu siromašne seljake, pa i cijele države (Argentina, Indonezija) u zavisan položaj.

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

LKRI Fenomen. Takvu knjigu bi trebalo napisati, koja pobija sve teze o klasičnim i modernim principima investiranja

Hell is Empty and all the Devils are Here

Ne radi se o nikakvom fenomenu nego o kršenju osnovnih računovodstvenih principa kao i neizvršavanja obavete transparentnosti prema dioničarima

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

Sjecam se kada je LURA rasla preko 1200 dok su svi padali, [smiley11]

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE

Ajde, možemo mi i dublje ja mislim, ovo je kao na prvenstvu ronjenja na dah, tko dublje , hehe.
I dulje izdrži naravno..[smiley2]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Samo sad treba pogoditi kad uhvatiti val……………………………………[smiley2]

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE

Ne val kolega, nego treba na vrijeme krenuti prema vrhu po zrak.[smiley2]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Ne val kolega, nego treba na vrijeme krenuti prema vrhu po zrak.[smiley2]

Nema druge nego “Ronjaj brate”-rekli bi naši susjedi

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.

Evo vam Ingra samo što nije dotaknula 43 000.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Projekt GMOa je krenuo sredinom prošlog stoljeća sa prvenstvenim ciljem da se kroz hranu kontrolira rast stanovništva u siromašnim zemljama. Glavni sponzori projekta su bili Rockefelleri. S vremenom su projekt preuzele multinacionalne kompanije (Monsanto kao najveći) i počeli koristiti GMO da dovedu siromašne seljake, pa i cijele države (Argentina, Indonezija) u zavisan položaj.

vidim kolega, da ste procitali sjeme obmane
[smiley2]

ako je nesto drugo, volio bih preporuku

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Braća Srbi + 2,65%![smiley5]
Kad se kod nas krene( a moglo bi danas popodne) , ode Crobex + 5 i 200 mil kuna prometa. Kao i svaki puta dosad prodavači će plakati. No, ove dionice koje ja čekam prodajte, nevaljaju ništa. [smiley2]

nego mene zanima zna li tko što se događa s DLKV i PODR? Veliki prometi zadnje vrijeme, kao da ulaze veliki igrači?

New Report

Close