Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Što će tek biti iduće godine (HEP, Optima, Veterina,…)?

Stvarno, tržište nam je ko wc školjka

HEP se ne privatizira do 2015, a mozda ni tada..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

IGH -1,46 = Crobex -0,08

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.

od oka mi se čini da se povećala likvidnost u odnosu na protekle dane, makar prema minusu


plavi: ” Ali Europa nema IPO HT-a pred sobom.. ” Europa ima svaki dan neki IPO. Nabijem tržište koje šest mjeseci pada i raste zbog jednog IPO-a.

Ovo potpisujem. Trgujemo u jednoj maloj bari gdje svaka žaba može napravit valove.

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

Pa sirotinja, naravno, kao i ovi seljaci što sada traže da im država ( odnosno svi mi )pomogne, jer im suša sve uništila.A ne znaju da je još drevni Babilon imao sistem navodnjavanja.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Pa sirotinja, naravno, kao i ovi seljaci što sada traže da im država ( odnosno svi mi )pomogne, jer im suša sve uništila.A ne znaju da je još drevni Babilon imao sistem navodnjavanja.

Preteško je ovu situaciju objasniti jednom rečenicom. Ali da je loše – je. Trenutno se može izazvati negativna blokada na gro dionica vrlo lagano.

Hell is Empty and all the Devils are Here


Pa sirotinja, naravno, kao i ovi seljaci što sada traže da im država ( odnosno svi mi )pomogne, jer im suša sve uništila.A ne znaju da je još drevni Babilon imao sistem navodnjavanja.

…Da…od kad je “Kanader” na vlasti sva se lova ulaže na Jug…Grade se izlazi sa autoceste u Dugobabe, a Slavonija u banani..Valjda će Slavonci na izborima pokazati što misle o tome..[smiley8]

Znaju oni da su još stari Sumerani imali sustav navodnjavanja. Evo Čobanković je ponosan jer je on i kod nas pokrenuo taj projekt. Još ni jedna lopata nije zakopana al kad krene nema stajanja, za par godina ćemo prešišat Sumerane!

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

Ali će prije toga isplatiti štetu onima sa preko 80 % uništenih usjeva.
Po meni trebalo bi im oduzeti tu zemlju i dati nekome u koncesiju tko je sposoban napraviti posao kako spada, a ne samo plakati i pokazivati vlastitu nesposobnost. Ako ništa drugo , neka im uz novce uruče i popratno pismo , neka izvole navodniti zemlju, država je tu samo da pripomogne u pogledu predloženih projekata koji su se pokazali uspješnim u svijetu ( Izrael npr. ), te eventualno subvencionira kamatu za kredite za tu namjenu.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Ali Europa nema IPO HT-a pred sobom..

Malo sam pricao sa svojom ekipom. Dobar dio njih se vecim dijelom sprema u cash ali ne zbog IPO-a nego zbog izbora. IPO ima svoje zasluge ali duboko vjerujem da je ovo izazvano pojavljivanjem Jurcica na raznim portalima, novinama i TV. Izbori su sve blize, tenzije rastu a ishod je neizvjestan. Tu se vise ne radi o drhtavim rucicama na par mjeseci nego na periodu od 4 godine koji bi mogao biti jako ruzan ako crveni kmeri sjednu na vlast. Ulagaci jednostavno smanjuju izlozenost sto je po meni i normalno.

skype - ivek1234


Ali će prije toga isplatiti štetu onima sa preko 80 % uništenih usjeva. Po meni trebalo bi im oduzeti tu zemlju i dati nekome u koncesiju tko je sposoban napraviti posao kako spada, a ne samo plakati i pokazivati vlastitu nesposobnost. Ako ništa drugo , neka im uz novce uruče i popratno pismo , neka izvole navodniti zemlju, država je tu samo da pripomogne u pogledu predloženih projekata koji su se pokazali uspješnim u svijetu ( Izrael npr. ), te eventualno subvencionira kamatu za kredite za tu namjenu.

….Boli državu neka stvar za seljake i poljoprivredu…Oni navijaju za trgovce, preprodavače, švercere i uvoznike…[smiley7]

“Babilonski vladar Hamurabi (1792 p.n.e.-1750 p.n.e.) nakon iskopanih stotina kilometara plovnih kanala i tisuća kilometara kanala za navodnjavanje, osigurao svome narodu tri žetve i zapisao: ¨samo primitivni narodi poznaju sušu i poplavu¨.

No respect

New Report

Close