Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Iako padamo, ima utjehe što dosad ima 75 milijuna prometa.
Tko danas kupuje, ne misli da će ići niže, barem ne značajno.

No respect

Mali potop na PBZ-u.
..ili netko reagira sa zakašnjenjem ili se zna nešto novo…neka me netko prosvijetli…[smiley2]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!


Mali potop na PBZ-u.
..ili netko reagira sa zakašnjenjem ili se zna nešto novo…neka me netko prosvijetli…[smiley2]

Kak misliš potop? -2.56%? [smiley10]

No respect

Asko:

Mali potop na PBZ-u.
..ili netko reagira sa zakašnjenjem ili se zna nešto novo…neka me netko prosvijetli…[smiley2]

Kak misliš potop? -2.56%? [smiley10]


Znam ali ako pogledaš kupnju, to je još 2,5% cca…
…i 700 dionica na prodaji do 1.950…[smiley3]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!

Dobar dio dionica je vraćen na razine iz sredine 6. mjeseca kad je korekcija bila u punoj snazi [smiley7]

Ma meni nije nista jasno.Belisce objavi veću dobit za 350%-dionica ne raste.Hidroelektra i Vijadukt dobiju tunele-dionice padaju.Zitnjak i Mlinar rastu nenormalno sto pametni hrv.analiticari objasnjavaju porastom cijena psenice i sl.dok s druge strane Đakovština stoji već mjesecima na mjestu iako im brojke nisu ništa lošije od ovih prethodnih dionica, a u istoj su branši.Na njihovu cijenu pšenica ne utječe??????Je li se fondovi igraju s nama, a na nama je da uletimo u zeleni val dok je moguće ili sva naša priča nema smisla.
Hvala na svakom pametnom odgovoru.
Inače-srećom i ja sam uletio u Žitnjak po principu gdje svi tu i mali Mujo, a pravog razloga za to nisam ni imao.

SLK:

Asko:

Mali potop na PBZ-u.
..ili netko reagira sa zakašnjenjem ili se zna nešto novo…neka me netko prosvijetli…[smiley2]

Kak misliš potop? -2.56%? [smiley10]

Znam ali ako pogledaš kupnju, to je još 2,5% cca…
…i 700 dionica na prodaji do 1.950…[smiley3]

Dok sam je ja prodao u siječnju po 1170 kn na prodaji je bilo deset
puta više dionica nego na kupnji. Za tri dana dionica je otišla na 1683 kn. Toliko o trenutnom odnosu kuonje i prodaje. Siguran znak da dionica ide gore, tj. za početak na 2500 kunića. I da kupio sam je nedavno po 2000 kuna.

ententinis:

Europa i Amerika u lijepom plusu

Zanimljivo kako mi padamo kad i oni padaju, a sad kad oni rastu mi i dalje padamo…[smiley7]

Evo povukli smo amere, ako ti je sad lakse… [smiley1]

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."


Evo povukli smo amere, ako ti je sad lakse… [smiley1]

[smiley2]

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE

od sutra idemo i mi u zeleno, vidite da kasnimo za svijetom dan dva. Naravno , što se tiće dionica i burze [smiley8]

Postavlja se pitanje koliko ce IPO HT utjecati na pad drugih dionica. Da li je moguce da ce CROBEX trpit padove ili stagnirati slijedeca tri tjedna zbog skupljanja love za HT?

Dobro je, samo da ne bude gore.


Postavlja se pitanje koliko ce IPO HT utjecati na pad drugih dionica. Da li je moguce da ce CROBEX trpit padove ili stagnirati slijedeca tri tjedna zbog skupljanja love za HT?

moguće i izgledno (već se dešava), sudeći po scenariju viđenom na Magmi, sve dok se lova uplaćena za IPO ne vrati na burzu

Heaven or Las Vegas

New Report

Close