Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Tko nema para za HT a prodaje sada da bi prikupio,
vjerovatno da čini više štete nego koristi.
Ovo još malo ako nastavi ja sa parama za HT krećem u kupovinu.[smiley2][smiley4]

S obzirom na moguću potražnju, ako za 40k upišemo 10-15k onda je šteta višestruka.
Dok dobijemo pare nazad ode voz.
[smiley3][smiley3][smiley3]

jedan komentar – korekcija, akumulacija, stagnacija – što god, traje već 3 mjeseca – zašto bi sada, zbog HT, trebalo očekivati daljnji pad dionica? Očekivano bi bilo da su investitori već prodali kroz zadnja 3 mjeseca i imaju dosta casha. Osim toga, u Hrvatskoj ulaže 20 000 ljudi, očekuje se da će HT upisati 150 – 200 000. dakle, velika većina nema dionice koje će prodavati, a dioničari su se već spremili…

Pounje trenutno najbolja dionica. Preko 6% UP. UH.[smiley4][smiley4][smiley4]


S obzirom na moguću potražnju, ako za 40k upišemo 10-15k onda je šteta višestruka.
Dok dobijemo pare nazad ode voz.
[smiley3][smiley3][smiley3]

Onda upiši 20k i nemaš takvih problema..

Hell is Empty and all the Devils are Here


Pounje trenutno najbolja dionica. Preko 6% UP. UH.[smiley4][smiley4][smiley4]

Sa prestrasnih 3500 kuna..

Strpljen, spasen, milijunas. [quote=tenkista] 20. 11. 2008. Tko sada prodaje , taj mora da je za psihijatriju. [/quote]


leda: ” S obzirom na moguću potražnju, ako za 40k upišemo 10-15k onda je šteta višestruka. Dok dobijemo pare nazad ode voz. [smiley3][smiley3][smiley3] ” Onda upiši 20k i nemaš takvih problema..

Možda i hoću ako bude dodjele dionica bez obzira na veličinu upisanog paketa.


Pounje trenutno najbolja dionica. Preko 6% UP. UH.[smiley4][smiley4][smiley4]

Ne prijatelju, nego MBTN. 12 i nešto %. Zanimljiva dionica. građevinska a ispod 100 kuna.


leda: ” Pounje trenutno najbolja dionica. Preko 6% UP. UH.[smiley4][smiley4][smiley4] ” Ne prijatelju, nego MBTN. 12 i nešto %. Zanimljiva dionica. građevinska a ispod 100 kuna.

A žitoproizvod +20%[smiley2]

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.

Europa i Amerika u lijepom plusu

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE

Pokrenut je sistem rasprodaje…
HT se javio….iiihhhhaaa

evo me!


Europa i Amerika u lijepom plusu

Zanimljivo kako mi padamo kad i oni padaju, a sad kad oni rastu mi i dalje padamo…[smiley7]

you think your special you do, i can see it in your eyes

New Report

Close