Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


plavi: ” Kad bi samo INGR sada pala, bilo bi to lijepo. Kud to netko čisti po asku, o ovakva vremena??[smiley7] ” Kolega, [color=blue]PBZ[/color]

Nikakav PBZ, vidite da tone, kad bi još samo malo..
[smiley2]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


čitav svijet ide gore, a mi jedini kontra. treba nas iz hrđave puške ukantat. šta bi bilo da nas ima 200 miliona.

Niti smo rasli,nit padamo zbog svijeta,to se najbolje vidjelo u petak. Što više padnemo prije HT-a,bolje ćemo rasti poslije HT-a

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)


čitav svijet ide gore, a mi jedini kontra. treba nas iz hrđave puške ukantat. šta bi bilo da nas ima 200 miliona.

Objavljen je datum upisa dionica HTa pa si ljude misle.. bolje da prodam danas nego za tjedan dva jer ce tada i drugi prodavati za HT 🙂

Mi imamo HT, pa smo kontra [smiley1]

Strpljen, spasen, milijunas. [quote=tenkista] 20. 11. 2008. Tko sada prodaje , taj mora da je za psihijatriju. [/quote]

Sve popadalo a MLNR i ZTNJ u + blokadi. [smiley2]


mika: ” čitav svijet ide gore, a mi jedini kontra. treba nas iz hrđave puške ukantat. šta bi bilo da nas ima 200 miliona. ” Objavljen je datum upisa dionica HTa pa si ljude misle.. bolje da prodam danas nego za tjedan dva jer ce tada i drugi prodavati za HT 🙂 Mi imamo HT, pa smo kontra [smiley1]

ko da je HT problem. To Kerum kupi sve sam.

dobit od 450 milja kuna uz povrat od 15 godina znači da ptkm vrijedi 2020 kuna.

A što se tiče T-HT-a pa kako dođe tako i prođe, šta je to 1 mj. u investiranju i pričekati povratak pa i opravdani porast, osim ako ne želimo malo trejdati.

21milja na INI u 2 sata trgovanja danas će se volumen bitno poraviti ,sigurno mali kupuju[smiley2]

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.

Proglašavam korekciju povodom IPO-a HT-a svečano otvorenom

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE


Proglašavam korekciju povodom IPO-a HT-a svečano otvorenom

Gdje će biti stol sa kolačima?[smiley2]

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)


Proglašavam korekciju povodom IPO-a HT-a svečano otvorenom

A kao slag dodaj i Cacicevo podilazenje Jurcicevim idealima:

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=562a5701-b285-4582-bd8f-06254eb1504f

Situacija je puno gora nego se prvobitno pretpostavljalo – IMHO. [smiley13][smiley13]

skype - ivek1234


Proglašavam korekciju povodom IPO-a HT-a svečano otvorenom

Ja više ne znam kad je zbog čega korekcija, samo znam da je Crobex u korekciji više od tri mjeseca, a znamo da će stanje i potrajati.

Evo malo Crobexa. Kako stvari stoje, sutra će izgledati još gore.

No respect


Proglašavam korekciju povodom IPO-a HT-a svečano otvorenom

Do desetog mjeseca nema vise sunca.

New Report

Close