Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

zanima me radi li itko još preko 1.gen.?! Ja sam ostavio nešto malo portfelja kod njih, ali i to malo je previše kako katastrofalno funkcioniraju! Zabrana davanja naloga van vremena burze, a u vremenu burze uvijek neke blokade, smetnje… Zbilja, katastrofalna brokerska kuća koju nikome više nikada ne bih preporučio!

Došla teška artiljerija na inu

SAM PROTIV SVIH

uništilo je dok si rekao keks

SAM PROTIV SVIH


zanima me radi li itko još preko 1.gen.?! Ja sam ostavio nešto malo portfelja kod njih, ali i to malo je previše kako katastrofalno funkcioniraju! Zabrana davanja naloga van vremena burze, a u vremenu burze uvijek neke blokade, smetnje… Zbilja, katastrofalna brokerska kuća koju nikome više nikada ne bih preporučio!

Potpisujem 100%, ali sam trenutno prelijen da se prebacim negdje drugdje

Hell is Empty and all the Devils are Here

Ode Ina dole, brana postavljena na 2.575… a tako i CROBEX sa njom -0,56

John Galsworthy: Ako ne razmišljaš o budućnosti, ne možeš je ni imati.


zanima me radi li itko još preko 1.gen.?! Ja sam ostavio nešto malo
portfelja kod njih, ali i to malo je previše kako katastrofalno
funkcioniraju! Zabrana davanja naloga van vremena burze, a u vremenu
burze uvijek neke blokade, smetnje… Zbilja, katastrofalna brokerska
kuća koju nikome više nikada ne bih preporučio!

Ja sam isto preko 1G, morao bi imati alternativu, nikad se ne zna.
preko koga ti radiš, kakve su provizije?[smiley2]

John Galsworthy: Ako ne razmišljaš o budućnosti, ne možeš je ni imati.

Čini se da više ništa ne može zaustaviti potonuće INE. Zabrinjavajuće po HT tržište u globalu. Nema rasta dok INA ide dolje

Hell is Empty and all the Devils are Here


Ode Ina dole, brana postavljena na 2.575… a tako i CROBEX sa njom -0,56

Ne ide samo INA dolje.
Puno toga ide dolje

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE


tony: ” zanima me radi li itko još preko 1.gen.?! Ja sam ostavio nešto malo portfelja kod njih, ali i to malo je previše kako katastrofalno funkcioniraju! Zabrana davanja naloga van vremena burze, a u vremenu burze uvijek neke blokade, smetnje… Zbilja, katastrofalna brokerska kuća koju nikome više nikada ne bih preporučio! ” Potpisujem 100%, ali sam trenutno prelijen da se prebacim negdje drugdje

I ja potpisujem svaku riječ od kolege Budd-a. Strašno sam razočaran, naročito jutarnjom uslugom zadavanja naloga. [smiley6]

Ina je potrgana u cjelosti, ništa čudno ako se mene pita.

Postavljena obrana sa 5 000 komada i polupano sve.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Pocela je rasprodaja prije HT-a [smiley6]

Dobro je, samo da ne bude gore.


Čini se da više ništa ne može zaustaviti potonuće INE. Zabrinjavajuće po HT tržište u globalu. Nema rasta dok INA ide dolje

Baš slučajno ? Lova iz Ine izvlači se za HT. Opet maratonci trče počasni krug. Ostavit će Inu na nekoj pristojnoj i prihvatljivoj cijeni, oploditi HT, a onda trk nazad. Naslovna stranica čini čuda !

u EU ne na kredit, već s GOTOVINOM !

New Report

Close