Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Kolegam Darko, to se ja mučim s nalozima, i taman kad mislim da sam nekaj pametno odlučila, čini mi
se da je bedasto da tak jeftino prodajem, Za CROS slijedi Skupština 24.08. Pa kaj da radim???
Izvješće je odlično, ali raspored dobiti- za dioničare koji imaju obične , seljačke dionice R-A, prijedlog je
da se iznos namijenjen dioničarima, reinvestira.Pa kud to stalno reinvestiraju?
A Zaba? Pustite da patim u tišini……Sve ću prodati dok mi skoči tlak….

Što se tiče Zabe bankarski sektor je na dobitku :Nedavno pogođeni sektor bankarskih dionica najveći je dobitnik na europskim tržištima, ojačavši na nadi da su središnje banke pripravne uskočiti kako bi se izbjegla eventualna globalna kreditna kriza.

CROS ? Ne znam .
Pošto kvadrat u Miamiu ?

E jakog prometa danas. 22 milje do 14:30… [smiley6]

skype - ivek1234


E jakog prometa danas. 22 milje do 14:30… [smiley6]

Kad ti Ljubo dođe sa sjetom ćeš se sjećati 22 milje do 14,30 .


E jakog prometa danas. 22 milje do 14:30… [smiley6]

A malkice više. Ima nešto preko 3 milje i na varaždinskom dijelu.

No respect

Kad ti Ljubo dođe sa sjetom ćeš se sjećati 22 milje do 14,30 .


Ljubo iz Siska?…[smiley2][smiley2]

Ma nemaju šanse na izborima…ovih dana se samo blamiraju…ako tako nastave, raspašće im se stranka.

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!


darko09:

Kad ti Ljubo dođe sa sjetom ćeš se sjećati 22 milje do 14,30 .

Ljubo iz Siska?…[smiley2][smiley2]

Ne, Ljubo Ć.R. iz Posušja. [smiley11]

No respect

darko09:

Kad ti Ljubo dođe sa sjetom ćeš se sjećati 22 milje do 14,30 .

Ljubo iz Siska?…[smiley2][smiley2]

Ma nemaju šanse na izborima…ovih dana se samo blamiraju…ako tako nastave, raspašće im se stranka.

Zašto : Ljubo iz Siska ?

To je izraz…”Pa nisam ti ja Ljubo iz Siska…!” nekad se koristio često..[smiley2]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!

sta kazete na dionice luke Rijeka…zasto toliko padaju?

[color=black][i]Nisam ekonomista....molim pomoć.[/i][/color]


Asko: ” darko09: ” Kad ti Ljubo dođe sa sjetom ćeš se sjećati 22 milje do 14,30 . ” Ljubo iz Siska?…[smiley2][smiley2] ” Ne, Ljubo Ć.R. iz Posušja. [smiley11]

Šta mislite kad bi Ljubo Ć.R. bil premijer, dal bi crobex išao gore ili dolje?


To je izraz…”Pa nisam ti ja Ljubo iz Siska…!” nekad se koristio često..[smiley2]

Prvi put čujem. Hvala na informaciji, usput obavještavam svekoliko pučenstvo da taj Ljubo iz Siska nije Jurčić.


Asko: ” To je izraz…”Pa nisam ti ja Ljubo iz Siska…!” nekad se koristio često..[smiley2] ” Prvi put čujem. Hvala na informaciji, usput obavještavam svekoliko pučenstvo da taj Ljubo iz Siska nije Jurčić.

A je li možda Jurčić iz Siska??
[smiley7]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

New Report

Close