Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Pa do kud će KODT-P? Kaj se to tak negativno događa da roni svaki dan po 3-4%!!! Za poluditi.

bio je jako precijenjen i još je nažalost

Kolegam Darko, to se ja mučim s nalozima, i taman kad mislim da sam nekaj pametno odlučila, čini mi
se da je bedasto da tak jeftino prodajem, Za CROS slijedi Skupština 24.08. Pa kaj da radim???
Izvješće je odlično, ali raspored dobiti- za dioničare koji imaju obične , seljačke dionice R-A, prijedlog je
da se iznos namijenjen dioničarima, reinvestira.Pa kud to stalno reinvestiraju?
A Zaba? Pustite da patim u tišini……Sve ću prodati dok mi skoči tlak….

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

http://www.poslovni.hr/51878.aspx

Nagađanja o novim mjerama FED-a potiču rast indeksa

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


ludlum: ” Pa do kud će KODT-P? Kaj se to tak negativno događa da roni svaki dan po 3-4%!!! Za poluditi. ” bio je jako precijenjen i još je nažalost

Dajte kolega napišite barem jedan smisleni post, ako mislite da je nešto precijenjeno napišite zašto tako mislite i potkrijepite nekim argumentima , a ne ovako.

Na ovaj naćin samo postižete to da vas čitatelji foruma i forumaši jednostavno – ignoriraju.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Ima slične karakteristike pisanja kao i apoks – dosadan je do bola

Hell is Empty and all the Devils are Here


Ima slične karakteristike pisanja kao i apoks – dosadan je do bola

Ma baš, neki dan je pisao da je Ingra precijenjena, a danas napiše da ju je kupio.
NIje se valjda navukao?
Onda piše da je kupio DIOKI jer očekuje za 10 godina 500 kuna.
DObro mu je Conan odgovorio, bolje da je oročio u banci.

Bože dragi.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Ma ne se živcirati…to su mišljenja koja spadaju u statističku pogrešku…[smiley2][smiley2][smiley2]…u normalnoj distribuciji…[smiley2]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!

Slažem se sa Plavim i Conanom.

[i][b]Carpe Diem[/b][/i]

Evropa zelena ameri zeleni već 2,3 dana a mi muku mučimo, Ina jednostavno koči cijelo tržište

SAM PROTIV SVIH


Evropa zelena ameri zeleni već 2,3 dana a mi muku mučimo, Ina jednostavno koči cijelo tržište

Vidiš, to sam ja tupio nekidan, kad je INA-otišla ispod 2.800 i izašlo loše izvješće, pa me nitko nije slušao, nego su me uvjeravali da su u pitanju hipotekrediti.

No respect

Ma poklopilo se jedno i drugo.,a rezultat upravo gledamo

SAM PROTIV SVIH

samuel:

ludlum: ” Pa do kud će KODT-P? Kaj se to tak negativno događa da roni svaki dan po 3-4%!!! Za poluditi. ” bio je jako precijenjen i još je nažalost”

Dajte kolega napišite barem jedan smisleni post, ako mislite da je nešto precijenjeno napišite zašto tako mislite i potkrijepite nekim argumentima , a ne ovako.

Na ovaj naćin samo postižete to da vas čitatelji foruma i forumaši jednostavno – ignoriraju.

Zašto bi on to morao a ostali ne?Jel to neka diskriminacija
Ćao

New Report

Close