Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Jaki kupci na IGH

12000,10 1
12000,00 1
11990,01 1
11900,02 1
11861,00 1
[smiley10]

ivek123:

darko09:

Eh , zaboravih napisati za KOEI , miljenik moj , i dalje stoji na slijepom kolosijeku. Na 1180 je 300 kom, a za slučaj da se neko upusti u kupnju na 1200 ga čeka 2000 kom. TA signalizira kupnju , ali HAAB neda.
Ovako izgleda lista mojih neprijatelja.: 1. Ljubo Jurčić
2. Milanović
3. HAAB

Pa mi smo klonovi. [smiley2]

Što ne bi ti kolega na treće mjesto stvatio HAAG? [smiley11]

HAAG je van konkurencije . Mrzim ih skoro kao što Nikica mrzi nas.
Na CROS-u sada na prodaji 175 kom. Da li je moguće da nas čitaju ?

Jedan dobronamjeran savjet svima koji misle nešto kupovati – ni za živu glavu ne ulazite u dionice u kojima je HYPO.

Vjerujte, ja sam se dosta opekao

Hell is Empty and all the Devils are Here


Jedan dobronamjeran savjet svima koji misle nešto kupovati – ni za živu glavu ne ulazite u dionice u kojima je HYPO.

Vjerujte, ja sam se dosta opekao

koje su to gdje ste bili ?


Jedan dobronamjeran savjet svima koji misle nešto kupovati – ni za živu glavu ne ulazite u dionice u kojima je HYPO.

Vjerujte, ja sam se dosta opekao

A u kojim to dionicama nema Hypoa?



budd:

Jedan dobronamjeran savjet svima koji misle nešto kupovati – ni za živu glavu ne ulazite u dionice u kojima je HYPO.

Vjerujte, ja sam se dosta opekao

koje su to gdje ste bili ?

U nekima još jesam. Doduše, na jednoj sam i fino zaradio (ali tek pošto su dotični prestali s rasprodajom). Sve ostale štopaju i tu uložiti znači zarobiti kapital dok dečki ne rasprodaju. Eto, PTKM su anestetizirali vrlo uspješno (ali tu ionako držim pozicije do mirovine, pa nema straha). TNPL su uspjeli srušiti (ali i to je privremeno). Dakle, ako vam je do brze zarade, bjež od HYPO-a

Hell is Empty and all the Devils are Here


Jedan dobronamjeran savjet svima koji misle nešto kupovati – ni za živu glavu ne ulazite u dionice u kojima je HYPO. Vjerujte, ja sam se dosta opekao

Možeš li na brzaka nabaciti koje su to?

Artificial Intelligence stands no chance against Natural Stupidity.

budd:

Jedan dobronamjeran savjet svima koji misle nešto kupovati – ni za živu glavu ne ulazite u dionice u kojima je HYPO. Vjerujte, ja sam se dosta opekao

Možeš li na brzaka nabaciti koje su to?

Možda sam se krivo izrazio – opekao bih se da ih sad moram prodati.

Hell is Empty and all the Devils are Here

Ina i CROBEX identični u svom minusu -0,56

John Galsworthy: Ako ne razmišljaš o budućnosti, ne možeš je ni imati.


Jedan dobronamjeran savjet svima koji misle nešto kupovati – ni za živu glavu ne ulazite u dionice u kojima je HYPO. Vjerujte, ja sam se dosta opekao

Ja to gledam kao priliku!!!!!
Sve je pitanje tajminga i nemože se baš u nedogled štopati nešto što ima sve uvjete za rast kao npr.JDPL[smiley2]

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.

Pa do kud će KODT-P?
Kaj se to tak negativno događa da roni svaki dan po 3-4%!!!
Za poluditi.


Pa do kud će KODT-P? Kaj se to tak negativno događa da roni svaki dan po 3-4%!!! Za poluditi.

Pitaj Znanca[smiley1]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA

New Report

Close