Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Netko se drznuo staviti 20 komada na prodaju INGR, kratko mu je trajalo.
U jednoj transakciji je uzeto 15 komada ( 700 tisuća kuna ) i još 2 puta po 5 komada.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Đuro skoro na razinama 3 mj. !!!


I papir svasta trpi kolege Asko 🙂
Sto mislite kolega, ciji je avatar jaci[smiley1][smiley2]

[smiley2][smiley2][smiley2] Priznajem, priznajem…..[smiley2][smiley2][smiley2]

Al’ ne diraj lava dok knjava…[smiley2]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!

TA i dalje signalizira kupnju Zabe što je nekoga uplašilo pa je zakočio sa 106 kom na 11300. Na CROS se maknula prodaja sa stotinjak komada , na prodaji svega 100 kom. Da li je vrijeme za odrađivanje odličnog izvješća ?

Eh , zaboravih napisati za KOEI , miljenik moj , i dalje stoji na slijepom kolosijeku. Na 1180 je 300 kom, a za slučaj da se neko upusti u kupnju na 1200 ga čeka 2000 kom. TA signalizira kupnju , ali HAAB neda.
Ovako izgleda lista mojih neprijatelja.: 1. Ljubo Jurčić
2. Milanović
3. HAAB

Na Đuri veliki nalo na kupnji samo ga ne vidim jer nije u prvih 5, može li netko napisati ko ima mostić po kojoj cijeni ?


Eh , zaboravih napisati za KOEI , miljenik moj , i dalje stoji na slijepom kolosijeku. Na 1180 je 300 kom, a za slučaj da se neko upusti u kupnju na 1200 ga čeka 2000 kom. TA signalizira kupnju , ali HAAB neda.
Ovako izgleda lista mojih neprijatelja.: 1. Ljubo Jurčić
2. Milanović
3. HAAB

Pa mi smo klonovi. [smiley2]

skype - ivek1234

darko09:

Eh , zaboravih napisati za KOEI , miljenik moj , i dalje stoji na slijepom kolosijeku. Na 1180 je 300 kom, a za slučaj da se neko upusti u kupnju na 1200 ga čeka 2000 kom. TA signalizira kupnju , ali HAAB neda.
Ovako izgleda lista mojih neprijatelja.: 1. Ljubo Jurčić
2. Milanović
3. HAAB

Pa mi smo klonovi. [smiley2]

Što ne bi ti kolega na treće mjesto stvatio HAAG? [smiley11]

No respect

Netko se usudio staviti još 3 paketa po 20 komada na INGR.
Kratko mu je trajalo bogami. Kirby.
Uglavnom 3 puta po 20 komada , dakle 3 puta po milju kuna netko utukao u INGRU.
I još ujutro paketić od 15 komada..

Tak je , kak je, nije se uspjelo skupit u drugom krugu pa se sada ide na burzi skupljati.
Pitanje je samo dokle još na ovim razinama?[smiley1]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Samo da se ne ponovi ADPl i bit će sve dobro.

Do kad RBA odluci da je dosta i da su zaradili za bonuse i za nove slike u uredu.

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

darko09:
“/> Eh , zaboravih napisati za KOEI , miljenik moj , i dalje stoji na slijepom kolosijeku. Na 1180 je 300 kom, a za slučaj da se neko upusti u kupnju na 1200 ga čeka 2000 kom. TA signalizira kupnju , ali HAAB neda.
Ovako izgleda lista mojih neprijatelja.: 1. Ljubo Jurčić
2. Milanović
3. HAAB

Meni je HAAB uvjerljivo na prvom mjestu

Hell is Empty and all the Devils are Here

New Report

Close