Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

[color=blue]Ostvaren promet od 97,65 milijuna kuna[/color]

Na Zagrebačkoj burzi danas je ostvareno ukupno 97,65 milijuna kuna prometa, od čega je redovni promet iznosio 54,86 milijuna kuna, a institucionalni 42,78 milijuna. Vrijednost dioničkog Crobex indeksa danas je pala 0,27 posto, na 4.850,4 boda, a obvezničkog indeksa Crobisa za 0,16 posto, na 98,6226 boda

Najtrgovanija dionica i danas je bila Inina, a nastavljen je i pad njene cijene pa dan Inina dionica zaključuje s cijenom ispod 2.700 kuna, odnosno s cijenom od 2.675 kuna, što je 0,93 posto manje nego jučer. Promet tom dionicom iznosio je pak nešto više od devet milijuna kuna.

Dionicama Podravke ostvaren je promet od 4,45 milijuna kuna, a cijena te dionice danas je porasla za 0,18 posto, na 558 kunu. Po prometu slijedi dionica Tankerske plovidbe kojih je protrgovano za 3,36 milijuna kuna, uz rast cijene za 2,89 posto, na 5.988 kuna. Redovnih dionica Adris Grupe prodano je za 3,2 milijuna kuna, a cijena im je ostala nepromijenjena i iznosi 650 kuna.Više od 2,7 milijuna kuna prometa zabilježeno je prodajom dionica Končar Elektroindustrije čija je cijena porasla 0,87 posto, na 1.160 kuna, dok je dionica Dalekovoda protrgovano za 2,06 milijuna kuna. Cijena te dionice ostala je nepromijenjena, odnosno 1.260,02 kune.

Meni današnja situacija na KOEI vuce na skori rast, koji to fond kupuje, da nisu Bugari ?[smiley1]

idemo bugari,,jer tko zna ime tog fonda


kamenac: ” još da nije ove nesreće eig – 2,79 [smiley14] ” Kupite najskuplji ZIF na burzi i čudite se minusu

ma ja mislio malo weektrejdat uoči objave FI za 2Q, ali nije mi se posrećilo…[smiley6]

hate red


idemo bugari,,jer tko zna ime tog fonda

Kolega mogu saznati u narednim danima, a prije svega istaknuo bi da je njihovo tržište u prednosti pred našim jer je u Eu, a i uspješno su prošli 1. fazu pozitivnog vala na tržištu kapitala.

Kolega mogu saznati u narednim danima, a prije svega istaknuo bi da je njihovo tržište u prednosti pred našim jer je u Eu, a i uspješno su prošli 1. fazu pozitivnog vala na tržištu kapitala.


Lijepo to sve izgleda ovako izdaleka, ali otići tamo i vidjeti iz prve ruke što je to….hm…Bugarska?…EU?…još godinama samo na papiru.[smiley2]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!

I papir svasta trpi kolege Asko 🙂
Sto mislite kolega, ciji je avatar jaci[smiley1][smiley2]

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."


I papir svasta trpi kolege Asko 🙂
Sto mislite kolega, ciji je avatar jaci[smiley1][smiley2]

Alienov [smiley11]

No respect

Na LEDU gotovo da i nema prodaje ispod 12000 (tu je nalog od 200 komada koji čini 50% prodaje). Vrlo pozitivni signali

Hell is Empty and all the Devils are Here

Vjerovali ili ne na PG nemoguće zadavanje naloga!

PRESTRAŠNO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Hell is Empty and all the Devils are Here


Vjerovali ili ne na PG nemoguće zadavanje naloga!

PRESTRAŠNO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

To je kod njih čest slučaj. Zato sam i ja većinu portfelja prebacio u sigurnije kuće…


budd: ” Vjerovali ili ne na PG nemoguće zadavanje naloga! PRESTRAŠNO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ” To je kod njih čest slučaj. Zato sam i ja većinu portfelja prebacio u sigurnije kuće…

U ponedjeljak nisam mogao zadati nalog do 10.20

New Report

Close