Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Nakon jučerašnjeg oporavka svjetskog financijskog sektora danas snažni odgovor hrvatskog kapitala : ZABA +0,46 , PBZ nema prometa, RIBA – 1,08 %.

Hoće li netko od starješina komentrirati trgovinu JDOS-a?

I dalje baba prodaje strini, pa strina tetki, pa tetka opet babi. I Tako danima, pa što upali, dobro upalilo. Drugim rječima čim netko poklopi ask, netko je nestrpljiv [smiley1] pa spusti odmah na bid (lrh, ptkm, dlkv, koei, adpl…. Opasno se peca, srećom nema nekih kapitalaca, sami kederi 20, 30, 50 do 100 (količina.) Kad ova sprdačina i letargija prođe mislim da će biti puno bolje. Uostalom u jesen se beru plodovi zar ne ?
Pozdrav svim mudrimai strpljivima !

u EU ne na kredit, već s GOTOVINOM !


I dalje baba prodaje strini, pa strina tetki, pa tetka opet babi. I Tako danima, pa što upali, dobro upalilo. Drugim rječima čim netko poklopi ask, netko je nestrpljiv [smiley1] pa spusti odmah na bid (lrh, ptkm, dlkv, koei, adpl…. Opasno se peca, srećom nema nekih kapitalaca, sami kederi 20, 30, 50 do 100 (količina.) Kad ova sprdačina i letargija prođe mislim da će biti puno bolje. Uostalom u jesen se beru plodovi zar ne ?
Pozdrav svim mudrimai strpljivima !

Da, ovo je uistinu vrlo zamorno. Kupi netko 3 milijuna po asku, a onda netko svom silom krene po bidu… Na nizu dionica i u intersantnim a izuzetno kratkim (oku neprimjetnim) razmacima

Hell is Empty and all the Devils are Here


Hoće li netko od starješina komentrirati trgovinu JDOS-a?

Napisao sam na ovoj temi kad sam prodao JDOS na 9000. Vjerovao sam da će 9000 izdražati kao suport linija ali nakon što se pokazalo da JDOS ide ispod 9000 više nisam razmišljao puno. Žao mi je jedino da već na 10000 ili 9500 nisam slušao TA i prodao pošto je dionica već mjesecima u silaznom trendu. Mišljenja sam da JDOS neće više lako iznad 9000. Često zanemarimo bitnost trenda i kupujemo po filingu i sretni smo jer smo nešto ulovili na bidu a za 2 tjedna imamo ask na toj razini i količinu koliko poželimo.

[color=blue]Come to Quark's, Quark's is fun, come right now, don't walk, run![/color] Quark je trejder, špekulant i investitor. U svojim komentarima prenosi informacije iz medija ili iznosi svoje osobno mišljnje. [u]Quarkovi komentari nisu savjeti za kupnju ili prodaju dionica[/u]. U večini slučajeva Quark posjeduje ili je posjedovao dionice o kojima piše.

Dakle što se uopće može smisleno reći o čudnovatom tržištu gdje :
1) ADPL objavi katastrofa FI i ode 2% dole
2) TNPL objavi fantastičan Fi i ode 2% gore

_?

Hell is Empty and all the Devils are Here


Dakle što se uopće može smisleno reći o čudnovatom tržištu gdje :
1) ADPL objavi katastrofa FI i ode 2% dole
2) TNPL objavi fantastičan Fi i ode 2% gore

_?

Pa narasla je TNPL 15% na osnovu FI kolko vidim. Tamo pred kraj 7. mjeseca.

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."


Nakon jučerašnjeg oporavka svjetskog financijskog sektora danas snažni odgovor hrvatskog kapitala : ZABA +0,46 , PBZ nema prometa, RIBA – 1,08 %.

Ako ti to što pomaže, na ZABI trenutno na prodaji do 11 600 imaš samo 459 komada.
A do povratka na 12 000 ima samo malo više , skromnih 652 komada.

Šta je to niti 8 milja kuna.[smiley2]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

budd:

Dakle što se uopće može smisleno reći o čudnovatom tržištu gdje :
1) ADPL objavi katastrofa FI i ode 2% dole
2) TNPL objavi fantastičan Fi i ode 2% gore

_?

Pa narasla je TNPL 15% na osnovu FI kolko vidim. Tamo pred kraj 7. mjeseca.

Čudno onda da ADPL nije pao krajem 7.og. A TNPL je narasla na osnovi špekulacija koje su se potvrdile. Ali svejedno, vrlo mlaka reakcija tržišta na odlične rezultate

Hell is Empty and all the Devils are Here


Čudno onda da ADPL nije pao krajem 7.og. A TNPL je narasla na osnovi špekulacija koje su se potvrdile. Ali svejedno, vrlo mlaka reakcija tržišta na odlične rezultate

Zato sto na hrvatskom trzistu jos uvijek nema losih vijesti. Anyway, deimosov postulat: prodaj prije FI, kupi nakon.

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."


budd: ” Dakle što se uopće može smisleno reći o čudnovatom tržištu gdje : 1) ADPL objavi katastrofa FI i ode 2% dole 2) TNPL objavi fantastičan Fi i ode 2% gore _? ” Pa narasla je TNPL 15% na osnovu FI kolko vidim. Tamo pred kraj 7. mjeseca.

Bravo. Zato cijena nakon dobrog izvješća najčešće ide dolje. Kod nas se još uvijek najviše trguje prema inside informacijama.

[color=blue]Come to Quark's, Quark's is fun, come right now, don't walk, run![/color] Quark je trejder, špekulant i investitor. U svojim komentarima prenosi informacije iz medija ili iznosi svoje osobno mišljnje. [u]Quarkovi komentari nisu savjeti za kupnju ili prodaju dionica[/u]. U večini slučajeva Quark posjeduje ili je posjedovao dionice o kojima piše.


Dakle što se uopće može smisleno reći o čudnovatom tržištu gdje : 1) ADPL objavi katastrofa FI i ode 2% dole 2) TNPL objavi fantastičan Fi i ode 2% gore _?

U pravu si , čudi me da se ADPL već nije vratio na 250.
Nije sve u pukom čitanju dobiti ili prihoda.

Što bih tek ja trebao reči za INGR, još smo u korekciji, a izašlo ” fantastično FI ” i objavljene pojedinosti o dokapitalizaciji ulasku sva 4 mirovinska fonda, i potražnji 11,5 puta većoj od ponude.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

New Report

Close