Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


prehrana dolazi kad Todo dozvoli

Konzum je dubinskim snimanjem procijenjen na 2 milijarde eura. U trenutku kad će Todi trebati taj argument (recimo pri dobivanju povlaštenih uvjeta kod merganja s Deltom), ne treba se bojati da on neće cijene svojih dionica dovesti na potrebnu razinu u trenutku.

Hell is Empty and all the Devils are Here

superhero:

prehrana dolazi kad Todo dozvoli

Konzum je dubinskim snimanjem procijenjen na 2 milijarde eura. U trenutku kad će Todi trebati taj argument (recimo pri dobivanju povlaštenih uvjeta kod merganja s Deltom), ne treba se bojati da on neće cijene svojih dionica dovesti na potrebnu razinu u trenutku.

zar nisu cijene njegovih dionica vec iznad te razine?

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Nikako. Po cijeni od 70000 kn / dionica, to je skoro duplo manje od 2 milijarde eura (za KNZM)

Hell is Empty and all the Devils are Here

Pa nije u toj branši samo Konzum. Podravka,Kraš,Keslin,Mlinar,Žitnjak itd.

Mglo bi i Belje doći na red vrlo brzo, pratim pametno skupljanje već dulje vremena na razinama 300-330kn…

John Galsworthy: Ako ne razmišljaš o budućnosti, ne možeš je ni imati.

Pametno vrlo pametno.

Po logici stvari, slijedeći bi trebali biti turisti.

No respect


Po logici stvari, slijedeći bi trebali biti turisti.

Isto mislimo , ipak mi zelimo biti neka top turisticka destinacija .
A ocekuje se povecanje dobiti 6-9 % od turizma.
Mada mislim da i prehrana nece biti losa .
Ustvari sta ja znam živi bili pa vidili.

najvrednije stvari u životu su besplatne


Po logici stvari, slijedeći bi trebali biti turisti.

Sezona je bila i više nego dobra.

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)


SLK:

Po logici stvari, slijedeći bi trebali biti turisti.

Sezona je bila i više nego dobra.

Da. Zabilježen je porast broja gostiju, nešto manji porast noćenja. Ipak, neki će čini se podbaciti, no neki bi mogli imati puno jače rezultate. Potrebno je informirati se lokalno.
Eto, ti si u turizmu pa možeš iz prve ruke za sjevernu Dalmaciju. [smiley11]

No respect


mmstanic: ” SLK: ” Po logici stvari, slijedeći bi trebali biti turisti. ” Sezona je bila i više nego dobra. ” Da. Zabilježen je porast broja gostiju, nešto manji porast noćenja. Ipak, neki će čini se podbaciti, no neki bi mogli imati puno jače rezultate. Potrebno je informirati se lokalno. Eto, ti si u turizmu pa možeš iz prve ruke za sjevernu Dalmaciju. [smiley11]

Povjerljive podatke dajem samo na PM pojedincima…[smiley2]

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

prehrana definitivno. Mnogo je razloga, nocenja nisu toliko bitno koliko i van pansijonska potrosnja.Kralj turizma ja nauticki turizam e tu bi mogli dobro ubost. Sadrzaji su nam tapija,Istru spasavaju stalni gosti,te niskotarifne kompanije.idi u tz pa pitaj podatke i na to dodaj 10-15 % onih sto se ne prijave

Ako me nema ,znaci da nisam tu.

New Report

Close