Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Dosadan dan neki danas. Ljepše je dok se nekaj događa, pa makar i pada.[smiley2]


Dosadan dan neki danas. Ljepše je dok se nekaj događa, pa makar i pada.[smiley2]

Mislim samo pogledajte Ingru koja je bila 43 k prošlog tjedna danas je blizu 47k, što će i najvjerojatnije dostići do krajaj dana.

Atlantska je također otišla gore na +5%.
Šta ćeš ljepše…[smiley11]

Promet danas nikakav oprezno se trguje jer koga zmija ujede i guštera se plaši.Izgleda da je mnoge ujela zadnja dva dana[smiley2]

SAM PROTIV SVIH

Slab promet.

No respect

Za kolegu koji kupuje, stanje na Ingri:

Kupnja :

od 45 500 – 21 komad

Prodaja:

do 47 000 – 7 komada[smiley1]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

@plavi

jel to znaci da ce konacno proci dan bez dokupa?[smiley1]

[smiley2][smiley2]

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM

Totalna katastrofa od prometa.

No respect


Totalna katastrofa od prometa.

I još se kiša uklopila u ovo zelenilo, a šta ćeš ljepše…[smiley11]

Piše bussines.
ZSE uživo: Građevinari ponovno u fokusu ulagača
Dopunjeno 20.08 13:22!

Prema nastavku trgovine koja prometima zaista nije izdašna (na gotovo pola trgovanja promet je jedva premašio 20 milijuna kuna) možemo zaključiti da su veći fondovski potezi u jutarnjoj trgovini potpuno izostali, no to nimalo ne smeta malim ulagačima koji hrabro podižu cjenovne letvice domaćim dionicama.

Koja grana dolazi poslije građevinara? Ja bih rekao prehranbena ,a vi?


Koja grana dolazi poslije građevinara? Ja bih rekao prehranbena ,a vi?

da, trebala je već i doći…

John Galsworthy: Ako ne razmišljaš o budućnosti, ne možeš je ni imati.

prehrana dolazi kad Todo dozvoli

[i][color=gray]Novac je samo koncept. Ukupna vrijednost Zemlje je konstanta[/color][/i]

New Report

Close