Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

volio bih da si u pravu. meni bi jako odgovarao rujan.

Bogat si tek kad imaš nešto što nikad ne bi mogao kupiti novcem! (Brooks)


zato ne se delati s nikoga norca .

Mirka Norca?

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

potpuno se slazem s kolegom posejdonom ali sam misljenja da ovakveo plasirabe informacije idu u prilog referentnim ulagacima. raspisujem natjecaj I dajem iljadu marki novinaru koji napise da ce listanjem na burzi fondovi [potencijalno najveci kupci] licitirati -10 posto na kupnji, ukljuceni I novinari glorije…. zbog 10 iljada baba manje na IPU ja plakal nebum, ha ha….

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom

http://www.javno.com/hr/profit/clanak.php?id=72504

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.

Točno sam ovakav scenarij sa fondovima i očekivao. Nakon optimističnih anketa oko broja zainteresiranih za upis IPO-a HT-a, fondovi igraju igrice sa INA-om kako bi potencijalne dioničare HT-a obeshrabrili i sebi osigurali veće kvote upisa.[smiley5]


Točno sam ovakav scenarij sa fondovima i očekivao. Nakon optimističnih anketa oko broja zainteresiranih za upis IPO-a HT-a, fondovi igraju igrice sa INA-om kako bi potencijalne dioničare HT-a obeshrabrili i sebi osigurali veće kvote upisa.[smiley5]

Ne bih se baš složio da je to neki razlog pada INE. Vidjeli smo svi rezultate i generalnu ocjenu da INA pod MOL-om loše radi…dok se ne riješe nove investicije i vlasništvo nad drugih 25%, ništa od ove dionice. 2-3% gore ili dolje…tako je svejedno za nas… IMHO[smiley2]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!

Indexi u Aziji doslovce poludjeli svi rastu preko 5 i 6 % , što se stvarno rijetko viđa.
Europa je također kompletno otvorila u zelenom, nastavak od petka.
Mislim da nam se dobro piše danas.[smiley2]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

“Time želimo dodatno potvrditi neovisnost analitičkog odjela od dnevnog poslovanja banke”, kazao je Igor Kodžoman, član Uprave Hypo Alpe Adria banke, koji je najavio da će Hypo banka početi kupovati dionice hrvatskih kompanija za svoje ime, a ne samo za ime komitenata, što je i glavni motiv pozivanja na Basel II i reduciranja analiza hrvatskih tvrtki. “Ne želimo da nam se spočitava sukob interesa budući da naši alitičari komentiraju tvrtke i dionice”, kaže Kodžoman.

evo umjesto da prodaju piše da će počet još i kupovat…kad će krenut..

Evo stanje na Ingri / za navučene i glumce u glavnim ulogama:

Kupnja:

45 799 – 11
45 005 – 5

Prodaja:

46 900 – 1
46 999 – 2
47 000 – 2
47 400 – 2
47 500 – 5
47 999 – 5
48 000 – 7

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Super je stanje. Iznesi točno koliko ima od 45000 kuna na kupnji, a koliko na prodaji do 50000, možda to i pomogne. Pitam se zašto je nestalo interesa za kupnju po 47000 kuna odjednom. Možda indeksi na Jakarti??[smiley8]

odlican start!

Bogat si tek kad imaš nešto što nikad ne bi mogao kupiti novcem! (Brooks)

kak se slaže kupnja, stidljivo… ali ide polako….kad ćemo na ATH

New Report

Close