Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Naš CROBEX -0,82
Nisam nezadovoljan, mogao je i puno gore.
I onda ovde neki kažu da ne treba pratiti ove po Europama,Amerikama i Azijama!!!![smiley11]

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.


Naš CROBEX -0,82 Nisam nezadovoljan, mogao je i puno gore. I onda ovde neki kažu da ne treba pratiti ove po Europama,Amerikama i Azijama!!!![smiley11]

U ponedjeljak slijedi oporavak.


” U ponedjeljak slijedi oporavak.

Nemojte se baš kladiti kolega ! Još će se borbe voditi!!
Mišljenja sam da je ovo bio malo jaći potres da bi se ispeglao tako lako,ali dakako da bi volio da se varam.
[smiley11]

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.


matrix90: ” ” U ponedjeljak slijedi oporavak. ” Nemojte se baš kladiti kolega ! Još će se borbe voditi!! Mišljenja sam da je ovo bio malo jaći potres da bi se ispeglao tako lako,ali dakako da bi volio da se varam. [smiley11]

VARAS SE


Naš CROBEX -0,82 Nisam nezadovoljan, mogao je i puno gore. I onda ovde neki kažu da ne treba pratiti ove po Europama,Amerikama i Azijama!!!![smiley11]

Profesionalci sve prate a amateri gledaju Bagu i Karduma i onda se ovo događa.
Koliko li je miliona samo danas izgubljeno. Bili su ogromni prometi zadnjih mjeseci na puno višim razinama cijena, hoće li se to vratiti prije izbora ?

[color=black][/color]

a kažem si uvijek da treba ostati hladne glave ali ponekad u određenom trenutku mi je dosta i idem u akciju,
danas sam poslovao sa nulom, ( zero-0 ).
– prodao IGH a kupio INGR-u i opet mi dođe jednako – samo što ne znam razvoj obiju idućih dana, možda i ne bude 0.

Nema smisla uspoređivat naš market sa zapadnima i uspoređivat pluseve i minuse, kod nas je dozvoljena samo long pozicija, što je sigurno i jedan od razloga napuhavanja tržišta.

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.


http://www.hrportfolio.hr/
Ovo se zove crvenilo!![smiley6]

Ove Rusije i Azijski tigrovi su bili bez ulazne naknade, koliko se sjećam. Mislim da sam čuo neke kolege u lipnju kako je to prava prilika za ljetne dane, a onda povratak na tržište.

Eto, ljeto je pri kraju, pa ih pozivam natrag na naše tržište, sa oplođenim kapitalom unutar Azijskog tigra i bajne Rusije.

“Azijski tigar” – ti majke mile…. šta ti misliš. Tigar… Bolje da ste u one košarkaške lopte Tigar uložili.

No respect


“Azijski tigar” – ti majke mile…. šta ti misliš. Tigar… Bolje da ste u one košarkaške lopte Tigar uložili.

He, he, mozda je onaj tigar od papira famozni. Ali dobro, ne treba zbrajat dobitke/gubitke dok je ulog na stolu.

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."


He, he, mozda je onaj tigar od papira famozni. Ali dobro, ne treba zbrajat dobitke/gubitke dok je ulog na stolu.

Znam, al sam neki nadrdan danas, pa me ide. [smiley2]
Makar nisam izgubio ni 0.5% danas, tak da nije to. Takav sam se probudio.

No respect


Tigar… Bolje da ste u one košarkaške lopte Tigar uložili.

Da mislim da i auto gume rade u Pirotu pa su i izlistani na susjednoj burzi.
Nisam tamo ali neko ko ulaže u regiji mogao bi napraviti i usporedbu koji Tigar je bio jaći ovo lijeto!![smiley8]

Ja sam od 3mj do 1/2 5mj.bio u Rusiji i kad sam ćuo u šta ulažu u HR pobjego sa cca. -0.6%[smiley9]

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.

A bogami i ovi od Titana mi je nešto omekša![smiley10]

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.

New Report

Close