Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


za dvije godine CROBEX će biti blizu 10 000. Ovaj trend sve govori. Malo se ide dolje, ali dugoročno porast je neminovan.

Je, i mnogi najavljuju da će oko 10K uslijediti lagano smirivanje tržišta.

Stoga, ja molim lijepo da INA i dalje pada, a moje dionice i dalje rastu. Jer dok Crobex napravi 100%, ja ću barem 200%.

No respect

uuu ovo ode dobro u ZELENO….[smiley1]

joj kako je ovo nekom dobro doslo!!!da mi je kesa jos sa strane sto bi se nasladio![smiley2]

OBAMA................SPASITELJ

Da europa se diže

Biti će suza kod nekih koji su danas prodavali u bescijenje, Europa je skočila, FED je reagirao , popračeno na temi korekcija:

http://www.poslovni.hr/Forum/Thread.aspx?ThreadID=2279&pg=283

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

odradile burze u eu u zelenom SVE, a naši će još po malo skupljat u mutnom,,paničari prodaju,,a znalci skupljaju,, kod nas se ne bude reflektiralo to zelenilo,,sigurnjak

evo približava se kraj trgovanja,, imamo još 45 minuta da odradimo u zelenom

Zeleno, kažete…

INA d.d. – kupnja dionica za sadašnje i bivše radnike
(2007-08-17)

INA – Industrija nafte d.d. na svojoj web stranici objaviti će 18. kolovoza sustav kontrole podataka relevantnih za kupnju dionica INE po povlaštenim uvjetima za sadašnje i bivše radnike INA grupe.

http://www.zse.hr/novosti/953-07-INA_najava.doc

No respect

Ingra , Dalekovod Atlantska ( istina bila je cijeli dan ) i Viadukt su već u plusu.[smiley2]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

VART cio dan nije pao vec je bio dosta u plusu..

Netko me cijeli dan zahebava na TNPL a bezobrazluk je dosegnuo vrhunac sa nalogom na 5.555,55

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

Ne zaboravite JDPL ,nije se micao!!!
[smiley11]

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.


Ne zaboravite JDPL ,nije se micao!!!
[smiley11]

Nije se ni IPKO micao, mreich je u Dubrovniku.

No respect

New Report

Close