Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


CROBEX ” sijedi, -2 !!”[smiley2]

“Pa nikako da popravi ocijenu!!!!!”
-“Pitati ču te opet u ponedjeljak,pripremi se!!!Sijedi -2!!!

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.


mravak: ” CROBEX ” sijedi, -2 !!”[smiley2] ” “Pa nikako da popravi ocijenu!!!!!” -“Pitati ču te opet u ponedjeljak,pripremi se!!!Sijedi -2!!

Sve ovisi o SAD-u,ukoliko nastave pad,nikako neće biti dobro….[smiley9] , no sve se to može promijeniti brzo..

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

Popapano 29 komada Ingre na 43 500……..[smiley2]

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

Situacija sa Inom je pouka nemojte kupovati dionice T-HT-a na ipo-u koliko god bile jeftine jer će uposlenici dobiti još jeftinije i srušiti cijenu.Znači čekati i kupiti od radnika najeftinije.

Crobex 4 743

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

Situacija sa Inom je pouka nemojte kupovati dionice T-HT-a na ipo-u koliko god bile jeftine jer će uposlenici dobiti još jeftinije i srušiti cijenu.Znači čekati i kupiti od radnika najeftinije.

Ajde molim te nemoj me nasmijavati, ko je bio pametan na Ini je zaradio 100 % za 4 mjeseca…..

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

Tehnika u blokadi….Di su tehničari da srede kvar…[smiley7]


Tehnika u blokadi….Di su tehničari da srede kvar…[smiley7]

Ima jos par kandidata vidim…

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

Ali zato Petrica u plusu…Nije velik, ali u ovo vrijeme i to čovjeka veseli….


Ali zato Petrica u plusu…Nije velik, ali u ovo vrijeme i to čovjeka veseli….

I HDEL…

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

HDLE će brzo prema dolje. Još nisu shvatili dioničari o čemu se radi.

Ocemo pocet pjesmicu.
Di je sad Mauricije, sunce mu njegovo; lijepo je znao zapjevati uz korekciju.
Eh da mi je casha sada..

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

New Report

Close