Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

DDJH ili PTKM….sto prije uzeti?molio bih vase misljenje…[smiley1]

OBAMA................SPASITELJ

Ameri se počeli oporavljati pomalo ..

http://finance.yahoo.com/indices?e=nasdaq

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)


Ameri se počeli oporavljati pomalo .. http://finance.yahoo.com/indices?e=nasdaq

[smiley2]

Čemu taj osmjeh INGRAšu??[smiley1]

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

evo smanjuje se crvenilo u americi tak da me zanima kak ćemo mi otvorit,


Čemu taj osmjeh INGRAšu??[smiley1]

Pa kolega to vam je kao rasprodaja; dođeš. kupiš,kapitaliziraš.
A ingrica, što se mene tiče nek se držio oko 45k ovaj tjedan, a za idući znam da ide up…
Poruka malim: Hvala dečci kaj se mi ju prodali za male pare…ak prodajete za 42k..javite mi…[smiley11]

Heh 22000 tisuće gostiju na forumu, polovina osmog mjeseca,ponoć zar nisu godišnji odmori…
[smiley2]

Glasnogovornik IGH na neodređeno

davids:
Heh 22000 tisuće gostiju na forumu, polovina osmog mjeseca,ponoć zar nisu godišnji odmori…

a neki i analiziramo i smišljamo taktiku za sutra jer danas je bilo burno.
opreza nikada previše.

Kupujem dionice ATLANTSKE PLOVIDBE.

Ponude šaljite na PM.

HVALA

Burze u Hong Kongu, Japanu i Koreju potonule više od 3 % !!!

Loše se piše …….

(Treba pomno planirati bijeg sa rizičnih dionica, a tih je u Hrvatskoj više od 99 %. U Europi i Usa je prosječni P/E oko 15, a kod nas kad nađeš dionicu sa P/E oko 40 kao da si našao dragulj.)

Čemu panika nakon jednog lošeg dana, pa ne može stalno ići gore !?

U zadnjih sat vremena pred zatvaranje Japan pao na -5 % !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

New Report

Close