Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Al se crvenimo danas…
Kolko ce CROBEX riknuti 2-3%???

Ovisi koliko se INA-u bude branilo. Pas mater više i INA-i.

No respect


Raslo je na preko 10 milja prometa, pada na 20 dionica.. Imam neki osječaj da se to na Ledu radi namjerno, pa apsolutno nema niti jednog razloga za pad, sve signalizira rast…..ovako odjedanput lupat po bidu, pa nije bog zna kako ni naraslo…..[smiley1][smiley2]

Ne nije rastao Ledo, samo 20% u par dana, jedna od najskupljih dionica na tržištu.

Ja idem u kupnj ine i pozivam sve dodrovoljce da se jave na prvu liniju bojišnice kupujem 2 komada i lupam po prodaji

SAM PROTIV SVIH

Kupio

SAM PROTIV SVIH

Vidi kupnje na ADPL. Preko 6000 komada, to se dugo nije vidjelo

Hell is Empty and all the Devils are Here

treba novaca za INU..zato se sve crveni[smiley1]

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM

Ja idem u kupnj ine i pozivam sve dodrovoljce da se jave na prvu liniju bojišnice kupujem 2 komada i lupam po prodaji upravo kupio morao sam ponoviti post jer zbog moderiranja sam totalno van svega

SAM PROTIV SVIH


Vidi kupnje na ADPL. Preko 6000 komada, to se dugo nije vidjelo

Pitanje je na kojoj cijeni je kupnja, znači lagano iskrcavanje dotičnog/ih.


“harmine”, zar si i ti naš…….???

ma jasta. Vidim ja, morati cu promijeniti avatar i staviti svoj stari porodicni grb da ne bude zabune.[smiley1]
A i zao mi je, niko me ne prepoznaje a tako sam lijep na slici.
Btw, ovo crvenilo danas u Europi izgleda ruzno, a kod nas ima jako lijepih prilika pa ko ima love. Razmisljam cak i o INI iako sam na kupnji ULPLa, mozda mi se posreci.

Autor posta posjeduje dionice ATPL-R-A i HT-R-A. Također, unaprijed zahvaljuje Neznanom junaku na asu.

Kupio 2 komada u 11 i 35 i 31 sekundu

SAM PROTIV SVIH

Sve se crveni, nije niti čudno da je Ledo malčice pao….[smiley1]

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

Moram priznati da sam ugodno iznenađen s ADPL. Izađe katastrofa FI i to nema skoro nikakvog utjecaja na cijenu. Disciplinirana prodaja, nema što

Hell is Empty and all the Devils are Here

New Report

Close