Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

LEDO?

Čeka se FI. Prodaja i kupnja – malo su se ukopale u isčekivanju. Mislim da je sve jasno

Hell is Empty and all the Devils are Here

Danas nemože ništa ići gore pa ne živimo na Marsu da smo cjepljeni protiv pada u cijelom svijetu

SAM PROTIV SVIH

Osim Žitnjaka izgleda da oni posluju na Marsu

SAM PROTIV SVIH

Lagani iskrcaj dejtrejdera na LEDU. Nevjerojatno, ali može se još kupiti i po 11000!!!

Hell is Empty and all the Devils are Here

navali na IGH – rasprodaja po 12.200 !


Lagani iskrcaj dejtrejdera na LEDU. Nevjerojatno, ali može se još kupiti i po 11000!!!

Samo naprijed, kupi si. A dok Todorić samo jedanput kihne, sve njegove dionice možete objesiti mačku oko vrat.

a kad ce FI za Ledo?

budd:

Lagani iskrcaj dejtrejdera na LEDU. Nevjerojatno, ali može se još kupiti i po 11000!!!

Samo naprijed, kupi si. A dok Todorić samo jedanput kihne, sve njegove dionice možete objesiti mačku oko vrat.

Raslo je na preko 10 milja prometa, pada na 20 dionica..

Hell is Empty and all the Devils are Here

budd:

Lagani iskrcaj dejtrejdera na LEDU. Nevjerojatno, ali može se još kupiti i po 11000!!!

Samo naprijed, kupi si. A dok Todorić samo jedanput kihne,
sve njegove dionice možete objesiti mačku oko vrat

se ne kaze o rep?

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Raslo je na preko 10 milja prometa, pada na 20 dionica..

Imam neki osječaj da se to na Ledu radi namjerno, pa apsolutno nema niti jednog razloga za pad, sve signalizira rast…..ovako odjedanput lupat po bidu, pa nije bog zna kako ni naraslo…..[smiley1][smiley2]

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

Vidim da su se neki navukli na tanak led[smiley1]

Hell is Empty and all the Devils are Here

Al se crvenimo danas…
Kolko ce CROBEX riknuti 2-3%???

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

New Report

Close