Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Svi azijski indexi su u teškom padu

Predvodnici su Jakarta sa -6.44%, Tajvan -3.57% [smiley7]

Europa je sva u crvenom (osim Švicarske)

Što možemo sutra očekivati kod nas ???

to sam Bog zna !

ps.
nadam se kao švicarska

tako im i treba kad rade na blagdan..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Njemačka je isto završila u plusu a Amerika je otvorila u lijepom plusu.

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE


Europa je sva u crvenom (osim Švicarske) Što možemo sutra očekivati kod nas ???

Nije baš točno: U plusu je završila Bugarska i Slovačka. A mi smo ipak bliže njima nego Zapadnoj Europi. Dakle sutra zelenilo kod nas i oporavak kod onih koji danas nisu imali blagdan.

SERO VENIENTIBUS OSSA[color=black][/color]


Njemačka je isto završila u plusu a Amerika je otvorila u lijepom plusu.

Za sad je njemacka (Werder u minusu)…nadam se da ce i ostati u crvenom[smiley11]

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."


ententinis: ” Njemačka je isto završila u plusu a Amerika je otvorila u lijepom plusu. ” Za sad je njemacka (Werder u minusu)…nadam se da ce i ostati u crvenom[smiley11]

Za sada smo na nuli sa prinosom,ali bolje i to nego gubitak..

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)


Dejavue: ” ententinis: ” Njemačka je isto završila u plusu a Amerika je otvorila u lijepom plusu. ” Za sad je njemacka (Werder u minusu)…nadam se da ce i ostati u crvenom[smiley11] ” Za sada smo na nuli sa prinosom,ali bolje i to nego gubitak..

E, sada smo mi u crvenom. [smiley16]

La vita e bella!

Jensen nas je bocnuo……….[smiley11]
To bi bilo to…

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

Koja depra, majko moja.
Zadnji put smo ovako dobro igrali 1996. protiv Newcastlea.
Ali ne vrijedi, dovoljan je jedan Vukojević[smiley5]

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE

Koja depra, majko moja.
Zadnji put smo ovako dobro igrali 1996. protiv Newcastlea.
Ali ne vrijedi, dovoljan je jedan Vukojević

….I Jensen….

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

Ma dobro ljudi,igrali smo dobro bili smo fakat bolji i to je najvažnije.Uzvrat je u Zagrebu sa ovakvom igrom uz ludnicu na stadionu u koju ne sumnjam nemaju šanse.Svaka čast dečkima igrali su muški i nisu imali sreće.Ali nije sve gotovo,ovo je apsolutno aktivan rezultat i idemo dalje.U boj,u boj!!!DINAMO!!!!!!Na tu tekmu definitvno idem!!!!Pozdrav svim BBB i Hrvatima!!!!SAmo naprijed!


ententinis: ” Njemačka je isto završila u plusu a Amerika je otvorila u lijepom plusu. ” Za sad je njemacka (Werder u minusu)…nadam se da ce i ostati u crvenom[smiley11]

Gospodo,

A da si otvorite temu Izleti hrvatskih nogometnih klubova u EU pod Ostalo pa tamo komentirate uspješnost naših klubova?

Pozdrav!

Suricata suricatta

New Report

Close