Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

što je ovo s ADPL? Pa zar može još niže?

Čini se da je izvješće na zvcv bilo okidač za već dugo odgađani rast! I to na dosta velikom prometu…

Nije to jos rast…to je jos uvijek skupljanje, sto ce i biti do 550


Čini se da je izvješće na zvcv bilo okidač za već dugo odgađani rast! I to na dosta velikom prometu…

Nije to jos rast…to je jos uvijek skupljanje, sto ce i biti do 550 pretpostavljam..

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

Halo bljedoliki Dejavue, koliko još posto na Ledu do 15.000 slavuja?[smiley2]

Benjamin Graham: "Odlično društvo nije i odlična investicija, ako ste dionicu previše platili." MPT: "Prodali su naše snove Judini sinovi........."

Bilo bi dobro da Crobex bude +0.26 ili više. Pa da i 5i puta pregazimo 5K.

No respect


Halo bljedoliki Dejavue, koliko još posto na Ledu do 15.000 slavuja?[smiley2]

32,74[smiley11]
Dovoljno i za medvjede i bikove[smiley11]

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

Eto nadam se da će mi ovo Blaumen, Plavi, Wunderkind, Šafarić, Egićanin, Ingra, matrix i svi ostali drukeri uzeti u obzir pri evaluaciji mog forumskog doprinosa.

Nemojte poslije reći da se ne sjećate bitke kod Grebena 46 slomljenih drukera, hi,hi,hi[smiley2][smiley2][smiley2]

Moram uslikati ovaj post da mi ostane za moju privatnu Arhivu, bljedoliki su skloni lažirati povijest navlačenja

Benjamin Graham: "Odlično društvo nije i odlična investicija, ako ste dionicu previše platili." MPT: "Prodali su naše snove Judini sinovi........."

KuciloOro:

Halo bljedoliki Dejavue, koliko još posto na Ledu do 15.000 slavuja?[smiley2]

32,74[smiley11]
Dovoljno i za medvjede i bikove[smiley11]

Bravo bljedoliki odvukao si sve navlakače na Ledo, sad sam ja Car od Ingre[smiley2]
Ne samo da ću te častiti tschevapstschicima nego ćeš utorkom dobivati štrukle

Benjamin Graham: "Odlično društvo nije i odlična investicija, ako ste dionicu previše platili." MPT: "Prodali su naše snove Judini sinovi........."

Heh, tebe treba tu imati samo da cirkus praviš, da nije dosadno u letargične dane.
I tako nikad čovjek ne zna kad misliš ozbiljno, kad zaebaeš. [smiley1]

No respect

Crobex 5003 , ¸plus 0,30 [smiley2][smiley2][smiley2]

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........


Crobex 5003 , ¸plus 0,30 [smiley2][smiley2][smiley2]

Nije moguće[smiley9]

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE


Eto nadam se da će mi ovo Blaumen, Plavi, Wunderkind, Šafarić, Egićanin, Ingra, matrix i svi ostali drukeri uzeti u obzir pri evaluaciji mog forumskog doprinosa. Nemojte poslije reći da se ne sjećate bitke kod Grebena 46 slomljenih drukera, hi,hi,hi[smiley2][smiley2][smiley2] Moram uslikati ovaj post da mi ostane za moju privatnu Arhivu, bljedoliki su skloni lažirati povijest navlačenja

….E moj Indijanac….Sačuvat ću si negdje ovaj tvoj post da slučajno ne zaboravim. Zatim ću ti ga lijepo ponovo pokazati krajem godine…a cijenu ove dionice tada imat ćeš prilike vidjeti i Ti i svi ostali nevjerni “Tome” te trenutni navlakači koju dokupljuju (a koji znaju što rade…skidam kapu i dubok naklon). Ja na žalost ne mogu jer HPB do daljnjega ne odobrava margin..Morat ću nešto učiniti u pogledu toga..hm..hm..hm..[smiley8]

New Report

Close