Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ljudi nadam se da se rješavamo nevjernih Tomica smiley2

…ovaj nalog od 111 kom. na prodaji je gotov za cca. pola sata, al mislim da ga bu prije toga Kirby počistil dok si reko keks….!!!

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

11000,00 100 10:55:26
10999,99 10 10:55:26
10999,86 3 10:55:26
10898,00 4 10:55:26
10850,00 70 10:55:26
10848,00 2 10:55:26
10841,00 10 10:55:26
10840,00 12 10:55:26

Ovo se zove pravi liz!!! 200 komada srknuti u komadu i to po asku, svaka čast. Dečko očito već ima FI pred sobom

Hell is Empty and all the Devils are Here

Najlikvidniji Ledo, ni Dlkv nije loš, za sat vremena 2,4 mil kuna. Prva kupnja 1.300 kn prva prodaja 1.319 kn.

Izgleda da ćemo se brzo riješiti Hypo-a

Jednog dana sve ce biti dobro, to je nasa nada. Sve je dobro danas, to je iluzija. [b]www.dalekovod.hr[/b]


Najlikvidniji Ledo, ni Dlkv nije loš, za sat vremena 2,4 mil kuna. Prva kupnja 1.300 kn prva prodaja 1.319 kn. Izgleda da ćemo se brzo riješiti Hypo-a

A naša perjanica. Još niti jedne transakcije. [smiley1]

I love the Smell of Profits in the Morning

nightrider:

Najlikvidniji Ledo, ni Dlkv nije loš, za sat vremena 2,4 mil kuna. Prva kupnja 1.300 kn prva prodaja 1.319 kn. Izgleda da ćemo se brzo riješiti Hypo-a

A naša perjanica. Još niti jedne transakcije. [smiley1]

Čekaju se dobre vijesti, tek nakon toga možemo očekivati uzlet. Stand by

Jednog dana sve ce biti dobro, to je nasa nada. Sve je dobro danas, to je iluzija. [b]www.dalekovod.hr[/b]

A naša perjanica. Još niti jedne transakcije.

Koja ?? Tempo d.d. ?????

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

Hidroelektra, kolega luki

Jednog dana sve ce biti dobro, to je nasa nada. Sve je dobro danas, to je iluzija. [b]www.dalekovod.hr[/b]

LEDO u blokadi

Jednog dana sve ce biti dobro, to je nasa nada. Sve je dobro danas, to je iluzija. [b]www.dalekovod.hr[/b]


Hidroelektra, kolega luki

ma to se ja i luki šalimo na račun starih vremena …

I love the Smell of Profits in the Morning

ma to se ja i luki šalimo na račun starih vremena …

Ja se ne šalim ! Tempo d.d. je odlična firma s vizijom još neprepoznata i neotkrivena u Hrvatskoj..!!![smiley1][smiley2]

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

nightrider:

Hidroelektra, kolega luki

ma to se ja i luki šalimo na račun starih vremena …

Ovo nije tema šale i pošalice, ovo je tema – komentari trgovanja

Jednog dana sve ce biti dobro, to je nasa nada. Sve je dobro danas, to je iluzija. [b]www.dalekovod.hr[/b]

Kaj se događa sa KODT, kad će odbijanac ali na gore?
Ima li tko graf?

New Report

Close