Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kakva glad za LEDOM, sva sreća pa imamo 1 raspoloženog prodavača, pa i mi mali možemo štogod liznuti. Inače bi odavno probili 11000 (a ja vjerujem da bi do 11:00 i mogli)

Hell is Empty and all the Devils are Here

ajde stavite k/p Leda…baš me zanima…

KuciloOro:

Ode Ledo UP UP, tko je kupio sad liže, tko nije, gmiže

NIje to jos up…42,85% jos ostaje 🙂

[smiley2]

PS: daj mi delistaj onaj PKMI iz deset najboljih ja sam mislio od početka umjesto njega staviti Ledo, ajde kad si mogao plavome, učini i meni uslugu, paliti ću ti tschevaptschchice&schnaps

Benjamin Graham: "Odlično društvo nije i odlična investicija, ako ste dionicu previše platili." MPT: "Prodali su naše snove Judini sinovi........."

Kakva je FA za Ledo? Ima li netko neku predodžbu smislenosti ove cijene. Ovo skupo postaje još skuplje.


Dejavue: ” KuciloOro: ” Ode Ledo UP UP, tko je kupio sad liže, tko nije, gmiže ” NIje to jos up…42,85% jos ostaje 🙂 ” [smiley2] PS: daj mi delistaj onaj PKMI iz deset najboljih ja sam mislio od početka umjesto njega staviti Ledo, ajde kad si mogao plavome, učini i meni uslugu, paliti ću ti tschevaptschchice&schnaps

[smiley2][smiley2]


ajde stavite k/p Leda…baš me zanima…

John Galsworthy: Ako ne razmišljaš o budućnosti, ne možeš je ni imati.

Friško stanje na Ledu, ako neko lovi….

John Galsworthy: Ako ne razmišljaš o budućnosti, ne možeš je ni imati.

DDJM? WTF’??? Već 11 dana raste svaki dan 10%, dokle???

Hell is Empty and all the Devils are Here


Friško stanje na Ledu, ako neko lovi….

ima i takvih,ali prvo izvješće…

A bohati šta na INGRI IMA SKRIVENE PRODAJE. Doći će to do 46.500 garant.

Jel tako PLI?????????

Zoran Milanović: " [u]......to nisam pročitao, ne znam ništa o tome a najbolje mi je kad čujem da o tome treba odlučiti struka, ma kakva struka, mislim .........[/u]"


A bohati šta na INGRI IMA SKRIVENE PRODAJE. Doći će to do 46.500 garant. Jel tako PLI?????????

Bilo je to kolega, trenutno je 48k…

Ljudi nadam se da se rješavamo nevjernih Tomica [smiley2]

John Galsworthy: Ako ne razmišljaš o budućnosti, ne možeš je ni imati.

New Report

Close