Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Nevjerojatno da Crobex ne može izdržati preko 5K. Četiri puta preko, četiri puta natrag unazad tri mjeseca.

Ja sam sretan svaki put kad ga vidim ispod 5k. Nekako mi tržište izgleda manje napuhano [smiley2]

Analnogno tome možda i one cijene u dućanima XY,99 imaju smisla….hmmm…..

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

wunderkind:

nakon gospe polako počinje nova era…………. [smiley2]

Još nam samo gospa može pomoći[smiley2]

[smiley2][smiley2][smiley2][smiley2][smiley2][smiley2][smiley2][smiley2]


Da, nova era skupljanja love za T-HT.

Mislim da je na to odavno trebalo misliti, no dobro, istina je da će većina ‘ potegnuti ‘ novac iz dionica ili fondova, ali prema mojem mišljenju to ne bi trebalo uzdrmati tržište…


” Mislim da je na to odavno trebalo misliti, no dobro, istina je da će većina ‘ potegnuti ‘ novac iz dionica ili fondova, ali prema mojem mišljenju to ne bi trebalo uzdrmati tržište…

Definitivno će biti povlačenja novca iz dionica i fondova (i kod Ine je bilo slično) ali moramo uzeti u obzir da su depoziti stanovništva u bankama u lipnju iznosili oko 100 milijardi kuna (22,7 kunskih i 77 deviznih). Prema tome, postoji jedan ogromni izvor iz kojeg bi se mogla finacirati kupovina dionica HTa.

I'd rather have 1% of the effort of 100 men than 100% of my own effort

Za T-HT ce vjerojatno banke davati kredite, pa ce to djelomicno ublaziti povlacenje novca iz dionica i fondova. Osobno cu razmisliti o toj varijanti kupnje (kad se bude sve konkretno znalo), tako da ne diram dionice koje imam. Ali bez obzira na to, bit ce “masnog” povlacenja novca s burze za kupovinu T-HT, tako da tada ocekujem potrese.

Ali bez obzira na to, bit ce “masnog” povlacenja novca s burze za kupovinu T-HT, tako da tada ocekujem potrese.

…..biće jeftinog dokupa !!!

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

LEDO u startu liznut po 10300

Hell is Empty and all the Devils are Here

Ode Ledo UP UP, tko je kupio sad liže, tko nije, gmiže

Benjamin Graham: "Odlično društvo nije i odlična investicija, ako ste dionicu previše platili." MPT: "Prodali su naše snove Judini sinovi........."


Ode Ledo UP UP, tko je kupio sad liže, tko nije, gmiže

NIje to jos up…42,85% jos ostaje 🙂

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."


KuciloOro: ” Ode Ledo UP UP, tko je kupio sad liže, tko nije, gmiže ” NIje to jos up…42,85% jos ostaje 🙂

[smiley2][smiley2]

nadam se da sam i ja pridonio navlačenju raje! [smiley2]

a ko misli platit večeru za to? [smiley1]

Kirby na ledu počeo sa čišćenjem, usisava sve u šesnaest…..2200 wata, biturbo motor…haha !!!

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

New Report

Close