Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Moze li Croatia osiguranje povuci JDOS…

Moze, samo nisam siguran dali gore ili dolje…

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."


još malo i BLJE ispod 300 ! kupnje skoro da nema : 9:96

Pogledaj kupnju na BRIN, pa ćeš vidjeti što znači da nema kupnje. [smiley2]

I love the Smell of Profits in the Morning

ja bi stvarno volio upoznat ljude koji su danas prodali ingru ispod 48k ili stavili na prodaju…

ako postoje takvi na forumu molio bi da mi se jave i objasne jer možda bubreg u pitanju il nešto još gore da im posudim koju kunu!?

[smiley11]

TA Petrokemije kaže: kupi kupi;

Jeftino, a dobro [smiley2]

When someone asks you a question you don't want to answer, smile and ask, "Why do you want to know?".

pa ja bas nisam ekspert al da ovo kaze kupi.. bas ne lici na ostale grafove koji kazu kupi[smiley2]

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


pa ja bas nisam ekspert al da ovo kaze kupi.. bas ne lici na ostale grafove koji kazu kupi[smiley2]

Nije loš TA, ali mislim da ne igra neku ulogu na ovoh dionici.

No respect

super24:

pa ja bas nisam ekspert al da ovo kaze kupi.. bas ne lici na ostale grafove koji kazu kupi[smiley2]

Nije loš TA, ali mislim da ne igra neku ulogu na ovoh dionici.

Točno problem je u stoperima ( zato izbjegavam dionice gdje ih na vrijeme uočim ). Ali nije to lako

Benjamin Graham: "Odlično društvo nije i odlična investicija, ako ste dionicu previše platili." MPT: "Prodali su naše snove Judini sinovi........."


pa ja bas nisam ekspert [smiley2]

Ako nisi ekspert, ukrcavanje, vožnja prema gore počinje.

Karta je 200-tinjak kunica [smiley2]

When someone asks you a question you don't want to answer, smile and ask, "Why do you want to know?".


još malo i BLJE ispod 300 ! kupnje skoro da nema : 9:96 a DDJM samo raste…

DDJM raste a na Holdingu svi stali i čekaju bilo kakvu vijest pa da odluče hoće li dolje ili gore.
Šta se to desilo na Belju jel neka katastrofa u Baranji tipa led ili sl. kad se kupnja tako topi.

neki fond se nije dovoljno nakupovo ingre pa pokušava izmust prodaju! [smiley2]

Trenuti omjer k/p za Ledo

k 2498
p 177

……ovo izgleda jako, jako dobro……još jako malo ostalo po 10 200 kn……..[smiley1][smiley2]

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

Ledo…nestalo po 10 200 ….

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

New Report

Close