Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Na PTKM prilično ukopana situcija, a DLKV se probudio…….

"Bolje živjeti sto godina kao milijunaš, nego sedam dana u bijedi."

Nakon dugo vremena pozitivan pomak i na BD62, čestitke!

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

Baš me zanima koliko ce jos dugo prodaja ADRS-a izdrzati nalete[smiley2]

Nisam druzeljubiv tip pa nema potrebe stavljati me medju prijatelje

A KNZM 🙂 46 dionica na kupnji, niti jedna na prodaji [smiley2]
Danas prosle 4 dionice po prosjecnoj od 39975 kn. Rast od 2,56%[smiley11]

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."


A KNZM 🙂 46 dionica na kupnji, niti jedna na prodaji [smiley2] Danas prosle 4 dionice po prosjecnoj od 39975 kn. Rast od 2,56%[smiley11]

sjecam se kada je neko svojevremeno spomenuo da KNZM vrijedi 65000 po dionici, smatrao sam ga pomalo luckastim[smiley9]

Nisam druzeljubiv tip pa nema potrebe stavljati me medju prijatelje

Evo, sad se pojavilo 5 komada na kupnji po 45 000[smiley4]

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

danas sve nešto stalo… [smiley2] jel neko spomenuo plivu? [smiley1]

[i]1 i 1 nisu 2 već 11 ;)[/i] [i]Klasa Hrvatski realist, realni pesimist[/i]

Stalo? kako ti se cini da je stalo? meni bas krenulo [smiley2]

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

ma gledam sve neka trgovina po do stotinjak komada, sitniš vrti li se vrti… ajmo ljudi buy-sell-upomoć akcija! [smiley2]

[i]1 i 1 nisu 2 već 11 ;)[/i] [i]Klasa Hrvatski realist, realni pesimist[/i]

sta si dejavue stavio na industrogranju? [smiley1] oće INDG već da pređe tih 1000 kuna pa da idemo pit [smiley2]

[i]1 i 1 nisu 2 već 11 ;)[/i] [i]Klasa Hrvatski realist, realni pesimist[/i]

Imam dojam da je kupnja shvatila da nema korekcije, pa se lagano vraca 🙂

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

ma kakva korekcija, ja očekujem uskoro boom, samo da se već jednom pliva rasplete, ako je vjerovati Čovinim najavama još cca. mjesec do dva, pa da pare iz ovog gigantskog posla kliznu na tržište

[i]1 i 1 nisu 2 već 11 ;)[/i] [i]Klasa Hrvatski realist, realni pesimist[/i]

New Report

Close