Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Nisam baš pazio ali je li Ingra prešla 49.000 kuna u petak? Sad kad papci koji su mislili upisati u drugom krugu shvate da za njih neće ništa ostati, nema im druge nego po prodai. a za dalekovod ste se malo zaletili sa najavama, to je on samo privremeno skočuio na bazi dobre vijesti u poslovnom

Meni je deset posto dosta, ne treba mi više. Ja već imam tri obroka dnevno.


Kad već pričate o literaturi, konačno sam počeo čitati Grahama i Žagere, Kiyosaki je stvarno po američki ali simpatičan. Mislim da mi najviše treba priručnik za svladavanje fundamentalne analize. Molio bih preporuku.

Nidžara Osmanagić Bedenik “Potencijali poduzeća”
Eugene F. Brigham, Louis C. Gapenski “Financial management – Theory and Practice”
i na kraju: http://www.poslovni.hr/Forum/Thread.aspx?ThreadID=1195&pg=1

"Ako ne znate kuda idete, svi vas putevi tamo vode" - kineska

Europa nam je otvorila u debelom plusu

Vaš link

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE


Europa nam je otvorila u debelom plusu Vaš link

I Azija se trenutno zeleni ali nije bilo tako cijelu noc. U jednom je trenutku Japan bio na -3%. Sad je u plusu.

ANASTASIA JE OTISLA!


Europa nam je otvorila u debelom plusu

Vaš link

drago mi je da si primjetio, i ja sam! [smiley11]

adpl trenutno ima 100000 kn prometa, a ingra samo 48000.. pa di toga ima….[smiley2]

Scio me nihil scire

Pozitivna blokada na Zitnjaku

Pozdrav

svi smo mi Crobex


adpl trenutno ima 100000 kn prometa, a ingra samo 48000.. pa di toga ima….[smiley2]

joj joj, a pogle sad! [smiley1]

ja sam izašo iz ADPL jer znam onu staru, neki su umrli čekajući! [smiley2]

Žitnjak poslije blokade prelazi 1000,00 kn.


Sonniboy: ” adpl trenutno ima 100000 kn prometa, a ingra samo 48000.. pa di toga ima….[smiley2] ” joj joj, a pogle sad! [smiley1] ja sam izašo iz ADPL jer znam onu staru, neki su umrli čekajući! [smiley2]

stari moj… a znaš ti onu još stariju…. što duža predigra…..
[smiley2]

Scio me nihil scire

jel to i ledo kreće!?

ćuuuuuuuuu ćuuuuuuuu……… [smiley2]

Opak šteher na Dalekovodu

New Report

Close