Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

KuciloOro:

Conan O’B: ” KuciloOro: ” Obzirom da njihovu tiskaru nitko ne kontrolira ja se nekako te činjenice ne bojim. A vi? ” Kontroliraju nju Kinezi. Jeste vidjeli kako se Bush znoji jučer [smiley2] ” Nisam vidio, što, ne radi mu klimu u Crysleru?[smiley2]

Mozda mu je vrijeme da kupi Toyotu[smiley2]

Ili Lexusa, hi,hi,hi [smiley2][smiley2][smiley2]

Benjamin Graham: "Odlično društvo nije i odlična investicija, ako ste dionicu previše platili." MPT: "Prodali su naše snove Judini sinovi........."


Dejavue: ” KuciloOro: ” Conan O’B: ” KuciloOro: ” Obzirom da njihovu tiskaru nitko ne kontrolira ja se nekako te činjenice ne bojim. A vi? ” Kontroliraju nju Kinezi. Jeste vidjeli kako se Bush znoji jučer [smiley2] ” Nisam vidio, što, ne radi mu klimu u Crysleru?[smiley2] ” Mozda mu je vrijeme da kupi Toyotu[smiley2] ” Ili Lexusa, hi,hi,hi [smiley2][smiley2][smiley2]

Ili…kak se zove ono kinesko cudo, koje se razbije i u sudaru sa stiroporom[smiley11][smiley1]

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

ma ima i Yugo 55 A u usa cijena oko 400 dolara .metalik boja[smiley1]

Ako me nema ,znaci da nisam tu.


Nisi u pravu Fazančino, to je ono što se kod nas događalo svakih 40 godina u prosjeku. Svakih 40 godina se radila redistribucija materijalnih dobara ( milom ili silom ). Samo su se mijenjali modaliteti i ekipe na vrhu.
Ko bi gori sad bi doli i obrnuto ( kako bi rekao jedan naš legendarni navlakač )[smiley1]

ovo za mijenjanje ekipa na vrhu – čini mi se da se u ovoj zadnjoj preraspodjeli promijenio samo najvidljiviji dio na vrhu. dobar dio onih od prije u sjeni je ostao isti. snalažljivi ljudi.

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch


ma ima i Yugo 55 A u usa cijena oko 400 dolara .metalik boja[smiley1]

Kažu mi da nema više…zabranili…[smiley2]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!

You go -Yugo! [smiley2]

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

zgubidan10:

ma ima i Yugo 55 A u usa cijena oko 400 dolara .metalik boja[smiley1]

Kažu mi da nema više…zabranili…[smiley2]

Stite svoje trziste, a?

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

U terenac verziji je nenadmašan [smiley2]

http://www.jtruck.net/misc/4x4cars/full/4x4yugo.jpg

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

Stite svoje trziste, a?


Sada ga koriste u karambol luna-parkovima…[smiley2][smiley2][smiley2]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!

…jeb.te …a ja mislio pokupit koji pametan savjet jer ne mogu zaspat….O čemu vi to drvite..hi…hi..hi
Idem si popit Jameson-a i idem spat…..
Valjda bute smislili nekaj pametno do jutra…
Pozdrav svim forumašima ( pa čak i indijancima)
[smiley2]


U terenac verziji je nenadmašan [smiley2]

http://www.jtruck.net/misc/4x4cars/full/4x4yugo.jpg

jel vi to kolega drukate ADPL ovime? [smiley2]


…jeb.te …a ja mislio pokupit koji pametan savjet jer ne mogu zaspat….O čemu vi to drvite..hi…hi..hi
Idem si popit Jameson-a i idem spat…..
Valjda bute smislili nekaj pametno do jutra…
Pozdrav svim forumašima ( pa čak i indijancima)
[smiley2]

Di si Šafariću Legendo, jesil se probudio da ti dam dobar savjet za sutra? Ako ne spavaš javi se na PM.[smiley1]

Benjamin Graham: "Odlično društvo nije i odlična investicija, ako ste dionicu previše platili." MPT: "Prodali su naše snove Judini sinovi........."

New Report

Close