Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ja sam na ovom godišnjem čitao Kiyosakija “Tko je uzeo moj novac'”.

Štivo je pisano američkim stilom, ali ima dobrih stvari. Preporučujem, ako niste čitali.

No respect

vidim da se preporučuju knjige…

zadnje pročitano iako daleko od burzovnih, ali možda čak i puno korisnije upraf za to

malcolm gladwell – treptaj
thomas gad – 4d branding

pozdrav! [smiley11]

Kad već pričate o literaturi, konačno sam počeo čitati Grahama i Žagere, Kiyosaki je stvarno po američki ali simpatičan. Mislim da mi najviše treba priručnik za svladavanje fundamentalne analize. Molio bih preporuku.

U Americi danas drama. FED upucao 35 milijardi dolara da im se market ne raspadne a i dalje opako tonu. [smiley1][smiley1]

http://www.cnbc.com/id/20204383

skype - ivek1234


U Americi danas drama. FED upucao 35 milijardi dolara da im se market ne raspadne a i dalje opako tonu. [smiley1][smiley1]

http://www.cnbc.com/id/

Obzirom da njihovu tiskaru nitko ne kontrolira ja se nekako te činjenice ne bojim. A vi?
Ili je dolar pao sa 1,18 eura na 0,76 eura u zadnjih sedam godina iz čista mira??
[smiley1]

PS: ipak kad malo bolje razmislim možda je vrijednost dolara pala jer moji indijanci varaju na porezu, hi,hi,hi

Benjamin Graham: "Odlično društvo nije i odlična investicija, ako ste dionicu previše platili." MPT: "Prodali su naše snove Judini sinovi........."

ECB je upucao još više. Jučerašnja intervencija ECB je, za usporedbu, bila duplo veća nego 12.9.2001.

Ni Japanci ne zaostaju previše.

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

Obzirom da njihovu tiskaru nitko ne kontrolira ja se nekako te činjenice ne bojim. A vi?

Kontroliraju nju Kinezi. Jeste vidjeli kako se Bush znoji jučer
[smiley2]

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

TunaSalad:

fazan: ” Tunjevino, jel ti nosiš neku literaturu? Oćemo se đorat? ” razmišljam da uzmem Kapital od Marxa – to valjda ima veze s tržištem kapitala. pa ako hoćeš …

Pročitao sam 1 svezak kapitala i zaljubio se. Prije mjesec dana našao sam cijelu trilogiju i kupio za 80,00 kn. Jednom kada uhvatim vremena pročitat ću.

Čovjek opisuje stvaranje ‘viška vrijednosti’ krajem 19. st. Ako malo bolje razmisliš, to je ono što se događalo kod nas nakon rata. A i danas se može naići na tragove (KIM).

Nisi u pravu Fazančino, to je ono što se kod nas događalo svakih 40 godina u prosjeku. Svakih 40 godina se radila redistribucija materijalnih dobara ( milom ili silom ). Samo su se mijenjali modaliteti i ekipe na vrhu.
Ko bi gori sad bi doli i obrnuto ( kako bi rekao jedan naš legendarni navlakač )[smiley1]

Benjamin Graham: "Odlično društvo nije i odlična investicija, ako ste dionicu previše platili." MPT: "Prodali su naše snove Judini sinovi........."


Kontroliraju nju Kinezi. Jeste vidjeli kako se Bush znoji jučer [smiley2]

Rekao je kao da će pad dolara više naštetiti KIni. Čini mi se da mali žuti nije više mali žuti,i da su počeli zarađivati više od dolara dnevno…[smiley2]

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

KuciloOro:

Obzirom da njihovu tiskaru nitko ne kontrolira ja se nekako te činjenice ne bojim. A vi?

Kontroliraju nju Kinezi. Jeste vidjeli kako se Bush znoji jučer
[smiley2]

Nisam vidio, što, ne radi mu klimu u Crysleru?[smiley2]

Benjamin Graham: "Odlično društvo nije i odlična investicija, ako ste dionicu previše platili." MPT: "Prodali su naše snove Judini sinovi........."

Kako je izgledao rekao bi da mu je otišla klima, crklo puhanje a ni prozori se neće spustit. I sve to dok se vozi u 2 popodne kroz pustinju Arizone.

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.


Conan O’B: ” KuciloOro: ” Obzirom da njihovu tiskaru nitko ne kontrolira ja se nekako te činjenice ne bojim. A vi? ” Kontroliraju nju Kinezi. Jeste vidjeli kako se Bush znoji jučer [smiley2] ” Nisam vidio, što, ne radi mu klimu u Crysleru?[smiley2]

Mozda mu je vrijeme da kupi Toyotu[smiley2]

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

New Report

Close