Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Baltic raste….. a s time i naše plovidbe[smiley2][smiley4]

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

kako koje 😎
ovo na jdpl već postaje tragikomično.

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

Evo da se ne mučimo puno i da nam Ingra odleti tamo gdje joj je mjesto…. onaj koji počisti ovih 40 komada na 48000 može sa mnom na Blues Party….

http://www.youtube.com/watch?v=lqAuuIDU2sw&mode=related&search=
[smiley2]

Scio me nihil scire

Ingra je odlična dionica, to sigurno. Nema gluparija kao na ADPL, PTKM, …

Hell is Empty and all the Devils are Here

ovo sa zabom i pbzom je vrlo interesantno. skuplja ide gore, jeftinija dolje [smiley2]

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

Živo me zanima, hoćemo li i četvrti puta pasti ispod 5.000 Crobexa. Stvarno je taj broj proklet.

Sad je u plusu, ali na rubu.

Još manje od 20 minuta.
Da li će na kraju popustiti prodaja i kapitalizirati dobit ili će na danas negativnim dionicama potražnja udariti po “jeftinoj” prodaji, pitanje je sad.

No respect

Ljeto je kolega, prošle godine smo imali malo življe ljeto na burzi zbog Plive ali sada je mrtvilo. U nekoj korekciji/stagnaciji smo već par mjeseci. Mislim da će se Crobex vrtiti oko 5000 cijeli ovaj mjesec.

Croblack
Ljeto je kolega, prošle godine smo imali malo življe ljeto na burzi zbog Plive ali sada je mrtvilo. U nekoj korekciji/stagnaciji smo već par mjeseci. Mislim da će se Crobex vrtiti oko 5000 cijeli ovaj mjesec.

Zato fazan s obitelji pali na more za par dana. A s njim idu i Graham, Richardson i Kostolany. Ali zato ne ide vip kartica za internet.

Tunjevino, jel ti nosiš neku literaturu? Oćemo se đorat?

I love the Smell of Profits in the Morning


Ljeto je kolega, prošle godine smo imali malo življe ljeto na burzi zbog Plive ali sada je mrtvilo. U nekoj korekciji/stagnaciji smo već par mjeseci. Mislim da će se Crobex vrtiti oko 5000 cijeli ovaj mjesec.

vrlo moguće, ali svejedno će mnoge dionice jako rasti! [smiley2]

tj ispravak netočnog navoda…….

neke dionice! [smiley11]


Tunjevino, jel ti nosiš neku literaturu? Oćemo se đorat?

razmišljam da uzmem Kapital od Marxa – to valjda ima veze s tržištem kapitala. pa ako hoćeš …

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch


fazan: ” Tunjevino, jel ti nosiš neku literaturu? Oćemo se đorat? ” razmišljam da uzmem Kapital od Marxa – to valjda ima veze s tržištem kapitala. pa ako hoćeš …

Pročitao sam 1 svezak kapitala i zaljubio se. Prije mjesec dana našao sam cijelu trilogiju i kupio za 80,00 kn. Jednom kada uhvatim vremena pročitat ću.

Čovjek opisuje stvaranje ‘viška vrijednosti’ krajem 19. st. Ako malo bolje razmisliš, to je ono što se događalo kod nas nakon rata. A i danas se može naići na tragove (KIM).

I love the Smell of Profits in the Morning

New Report

Close