Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

opasna kupnja na adpl…..

Scio me nihil scire


opasna kupnja na adpl…..

Daj da vidimo mi slijepi!!![smiley2][smiley2]

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.

[smiley2]

Nije toliko opasna kupnja na ADPL već se prodaja naglo povukla. Ima svega 200tinjak komada u prvih pet

Jednog dana sve ce biti dobro, to je nasa nada. Sve je dobro danas, to je iluzija. [b]www.dalekovod.hr[/b]

300 kom 253
190 kom 252,01
289kom 252
300kom 250,50
70kom 250,48

prodaja

13kom 255,13
70kom 255,90
36kom 255,98
67kom 255,99
11kom 256

Scio me nihil scire

Dobar support


Nije toliko opasna kupnja na ADPL već se prodaja naglo povukla. Ima svega 200tinjak komada u prvih pet

ko prati zna da je opasna….[smiley2]…. sve je u prilogu….
inače k/p 4155/ 28 400…. jučer je naq kupnji bilo cca 2900 komada…. pa ti onda procijeni moj noćni jahaču….[smiley2]

Scio me nihil scire


nightrider: ” Nije toliko opasna kupnja na ADPL već se prodaja naglo povukla. Ima svega 200tinjak komada u prvih pet ” ko prati zna da je opasna….[smiley2]…. sve je u prilogu…. inače k/p 4155/ 28 400…. jučer je naq kupnji bilo cca 2900 komada…. pa ti onda procijeni moj noćni jahaču….[smiley2]

Bojim se da iz Dura ne ode u Mol, bluzeru

Jednog dana sve ce biti dobro, to je nasa nada. Sve je dobro danas, to je iluzija. [b]www.dalekovod.hr[/b]

što je povuklo crobex u -0,94% ?

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

Evo KODT-P-A u blokadi na dolje. Ovo vec postaje smijesno. Ajde sad ingra u blokadu na gore, da bude balans. [smiley1]

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."


što je povuklo crobex u -0,94% ?

Što ja znam: LKPC, LKRI, ULPL. [smiley11]

Sad vidim i BLSC, IGH, PODR, KOEI

No respect

DA, evo još 2 komada na INGRI prije blokade.
[smiley2]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

New Report

Close